ЯК ДОПОМОГТИ ПРИ ОТРУЄННІ ПЕСТИЦИДАМИ

Застосування пестицидів для захисту рослин від шкідливих організмів є невід’ємною складовою сучасних технологій вирощування сільськогосподарських культур. Водночас пестициди негативно впливають на довкілля, призводячи до скорочення біорізноманіття. Крім того, пестициди справляють негативний вплив на здоров’я людини, як у результаті прямої дії, так і опосередковано – внаслідок накопичення залишкових кількостей у сільськогосподарських продуктах і питній воді.

"Артек" єднає Україну

У червні семеро дітей пільгових категорій, які проживають у нашій громаді  оздоровились у «Міжнародному дитячому центрі «Артек», Свалявського району Закарпатської області. Діти відпочили, отримали масу задоволення, познайомились з однолітками з усієї України, мали можливість помилуватись красою Карпатських гір.

Урочистості з нагоди Дня Конституції України

28 червня в Україні відзначають День Конституції. І саме цього числа 28 років тому відбулося ухвалення Основного Закону, яке увійшло в історію незалежної і незламної української держави.

У Житомирі пройшло XV обласне свято декоративно-прикладного мистецтва "Майстерний червень"

У Житомирі з ініціативи управління культури та туризму ЖОВА та Житомирського обласного центру народної творчості пройшло ювілейне XV обласне свято декоративно-прикладного мистецтва "Майстерний червень".