Відбулося 68 засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради

О1. 07.2020 року відбулося 68 засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради. На зібранні було розглянуто питання про затвердження звітів виконуючих обов'язки старост Брусилівської селищної ради щодо виконання ними повноважень за територіальною належністю за I півріччя 2020 року, про дотримання вимог антикорупційного законодавства в частині заповнення та подачі щорічних електронних декларацій, про стан роботи зі зверненнями громадян за I півріччя 2020 року, про розгляд звернень щодо видалення небезпечних та аварійних дерев та інші. Всього розглянуто 23 питання порядку денного.

14:01 01.07.2020

Рейди під час літніх канікул!

Службою у справах дітей Брусилівської селищної ради спільно із: відділом соціальної роботи КУ «ЦНСП» Брусилівської селищної ради, службою у справах дітей Брусилівської райдержадміністрації та інспектором з ЮП Брусилівського ВП, було обговорено питання щодо, проведення спільних систематичних профілактичних заходів (рейдів) під час літніх канікул, а саме:

16:00 24.06.2020

Молодіжний онлайн-портал

Міністерство молоді та спорту України спільно з державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» ініціюють створення національного молодіжного онлайн-порталу.

15:04 24.06.2020

Відбулася 46 сесія Брусилівської селищної ради 7 скликання

Відбулася 46 сесія Брусилівської селищної ради 7 скликання. Депутати розглянули питання: про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2021 рік, про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків на 2021рік, про внесення змін до Програми розвитку архівної справи КУ"Трудовий архів Брусилівської селищної ради" на 2017-2020 роки та інші. Всього на засіданні сесії було розглянуто 74 питання.

13:04 24.06.2020

ПОДАРУЙТЕ ДИТИНІ РОДИНУ

Сім’я - найкраще середовище для виховання, розвитку й становлення особистості дитини. Пріоритет родинного виховання є незаперечним, бо тільки повноцінна сім'я здатна забезпечити задоволення основних потреб дитини та додати стимулу для її подальшого розвитку. Проте проблема дитячого сирітства з кожним днем стає все більш актуальною і болючішою темою для нашого суспільства.

10:09 23.06.2020

Про наповнення онлайн-порталу muv.in.ua.

Із метою сприяння підвищенню рівня інформування молоді про наявні можливості в Україні Міністерство молоді та спорту України спільно з державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» ініціюють створення національного молодіжного онлайн-порталу muv.in.ua.

09:48 19.06.2020

УВАГА ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!

До вибухонебезпечних предметів відносяться різноманітні боєприпаси, які випадково знаходять на землі у лісі, на полі після розмиву грунту дощовими водами, на дні річок, проте частіше - у грунті. Це авіаційні бомби, артилерійські снаряди, інженерні та артилерійські (мінометні) міни, фугаси, гранати та патрони.

13:00 17.06.2020