Благодійний фонд «МХП — Громаді» оголошує Всеукраїнський конкурс мікрогрантів «Час діяти, Україно!»

  Він спрямований на підтримку різноманітних соціальних ініціатив громад з 14 областей України (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області), де працюють підприємства агрохолдингу МХП (міжнародна компанія у сфері харчових та агротехнологій, ритейлу). Цього року Фонд має намір підтримати 100 кращих конкурсних проєктів. На реалізацію кожного з них Фонд виділить до 50 тисяч гривень.

Відбулося  шістдесят перше  позачергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради

22 травня 2023 року в залі засідань селищної ради за адресою: смт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2 відбулося  шістдесят перше  позачергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого  скликання.

До відома жителів громади!

У сучасних реаліях все більше людей відчувають віддаленість від свого звичного оточення, родини та дому, що створює великий стрес та навантаження на їхню психіку. З огляду на те, що Житомир та область стали прийомним центром для біженців зі сходу та півдня України, важливо мати місце, куди людина може звернутися для отримання своєчасної психологічної допомоги та підтримки, щоб відновити свій спокій.

Благодійний концерт «З Україною в серці!» - в Осівцях

  21 травня в Осівцях відбувся благодійний  концерт «З Україною в серці». Висловлюємо щиру подяку всім учасникам концерту: народному вокальному колективу «Чарівниця», Ларисі Філоненко, Олександру Бондару, Ірині та Анастасії Угніч, молодіжному колективу Брусилівського селищного будинку культури під керівництвом Валентина Коваля, Ользі Скуратівській, хореографічному  колективу «Юність» Брусилівського ліцею ім. Г.О.Готовчиця та його керівнику Надії Зайченко, Владиславу Химченку, учням Осівецької гімназії. Також дякуємо за сприяння в організації концерту Ніні Новохатній.