ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ БРУСИЛІВЩИНИ

Діти дуже люблять зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощі, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок.     У закладах дошкільної освіти Брусилівської селищної ради пройшли цікаві та різноманітні заходи до Дня Святого Миколая, найулюбленішого свята усіх дітей. За народними повір’ями, саме в цей день він щороку ходить по домівкам та обдаровує кожну дитину.  До цього свята малюки  готувалися заздалегідь: вчили вірші, пісні, готували таночки. Адже всі ми знаємо, що Миколай любить чемних, ввічливих, вихованих діток і саме таким приносить подарунки. Тому діти з натхненням та великим задоволенням зустріли цього чарівника.   Цьогорічне свято пройшло весело та цікаво, а на прикінці свята святий Миколай роздав діткам подарунки, солодощі та пожав усім міцного здоров'я, щастя, миру та благополуччя.

Акція "16 днів проти насильства"

В рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 06.12.2023 керівник мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради Васяніна Алла Йосипівна  провела бесіду у дружньому колі з учнями 9 класу Осівецької гімназії» Попередження насильства в шкільному середовищі».

Податкова інформує: З 27 листопада 2023 року змінюються рахунки ПДФО для окремої категорії платників  Податок на доходи фізичних осіб з грошового зобов’язання, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового і начальницького складу, з 27 листопада 2023 року сплачують до державного бюджету на нові рахунки, відкриті Державною казначейською службою України.

Оподаткування благодійної допомоги, яка надається благодійниками - резидентами

Податкова інформує: Оподаткування благодійної допомоги, яка надається благодійниками - резидентами  Відповідно до п.п. 165.1.54 п. 165.1 ст. 165 Кодексу до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податків не включається сума (вартість) благодійної допомоги, виплаченої (наданої) благодійниками, у тому числі благодійниками - фізичними особами, які внесені до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, в порядку, визначеному Законом № 5073 або у порядку, визначеному Законом № 5073, на користь, зокрема:

Податкова інформує: Щодо порядку оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором дохід у вигляді благодійної допомоги, яка виплачується внутрішньо переміщеним особам міжнародними благодійними організаціями.  Правові основи благодійної діяльності в Україні, у тому числі створення, формування та здійснення діяльності благодійних організацій, визначено у Законі України від 5 липня 2012 року № 5073-VI «Про благодійну діяльність та благодійні організації» (далі – Закон № 5073).

Вітаємо з Днем Збройних Сил України!

Шановні захисники і захисниці України! Вітаємо вас з професійним святом! Ви - наша гордість і надія. Ви - ті, хто стоїть на варті нашого спокою та безпеки. Ви - справжні герої, які не бояться захищати свою країну. Висловлюємо вам щиру вдячність за ваш подвиг. Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, успіхів у службі та мирного неба над головою. А також, міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов'язкової удачі, оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань.

Акція "16 днів проти насильства"

У рамках акції "16 днів проти насильства" учні Приворотської гімназії спілкувались із керівником мобільної бригади соціально-психологічної підтримки осіб, які постраждали від насильства - Васяніною Аллою Йосипівною. Важливі питання були обговорені із школярами: насильство та його види. Приділено багато уваги тому, як саме запобігти лиху... Діти досить серйозно поставились до теми і у атмосфері довіри зробили висновки щодо отриманих знань.