Семінар з національно-патріотичного виховання учнів

  Враховуючи сучасну суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції. Тому 15 лютого 2024 року на базі Брусилівської мистецької школи було організовано та проведено селищний семінар-практикум на тему: «Національно-патріотичного виховання учнів засобами козацької педагогіки, екологічної, краєзнавчої та художньо-естетичної роботи».

Розпочався ІІ етап проєкту Президента України «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

 15 лютого 2024 року в Брусилівській селищній територіальній громаді розпочався ІІ етап проєкту Президента України «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/24 навчальному році під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

ІІ етап спортивних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед дівчат 9-х класів

   15 лютого 2024 року на базі Морозівської гімназії пройшов ІІ етап спортивних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед дівчат 9-х класів. І місце здобула команда Лазарівської гімназії; ІІ- місце у команди Брусилівського ліцею ім. Г.О. Готовчиця; ІІІ-місце у Ставищенської гімназії.    По закінченні змагань, відбулась напружена та цікава гра між чемпіонами (дівчата з Лазарівської гімназії) і вчителями фізичної культури.    Дякуємо всім за активну участь.

Допомога вразливим групам населення

  Війна дуже вплинула на людей з тяжкими недугами, невиліковними хворобами. Їхні переживання, їхні проблеми, по суті, подвоїлись. І допомогти таким хворим зобов’язані не тільки медичні, а й соціальні працівники. Відрадно, що цю проблему Брусилівській селищній територіальній громаді допомогла вирішити  ГО «Українська ліга паліативної та хоспісної допомоги».  Так 7 квітня 2023 року було підписано Меморандум між Брусилівською селищною радою  та ГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги» про початок  проєкту під назвою: «Допомога вразливим групам населення. Створення медико-соціальних інституцій», що фінансується та реалізується за підтримки ULEAD з Європою, Німецького Товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ.

Подарунок для бібліотеки

 Сьогодні з робочим візитом Брусилів відвідав начальник Житомирської районної військової адміністрації Тарасюк Юрій Володимирович. Після покладання квітів біля пам'ятника полеглим воїнам він відвідав Брусилівська центральна універсальна публічна бібліотека ім. Г.М. Ткаченка з книжковим подарунком. Це книга Івана Огієнка "Українська культура".

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

  Сьогодні в Брусилові пройшов мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. На зібранні були присутні: Юрій Тарасюк - начальник Житомирської районної військової адміністрації, Віктор Шкуратівський - секретар Брусилівської селищної ради, Віктор Кучеренко - голова Брусилівської районної спілки ветеранів Афганістану і воїнів-інтернаціоналістів та ветерани Афганської війни та збройних конфліктів на території інших держав.