У Брусилові  та громаді посилимо  заходи з контролю  дотримання Правил благоустрою

 Комунальне підприємство « Добробут» Брусилівської селищної ради щодня забезпечує  благоустрій території громади. Прибирають вулиці, вивозять сміття з майданчиків, скошують траву.

Шукаємо патронатних вихователів!

24 травня 2023 року відбулася робоча  зустріч з головним спеціалістом служби у справах дітей Житомирської районної військової адміністрації – Світланою НЕСЕНЮК та з батьками-вихователями, з метою підбору дітей для поповнення дитячого будинку сімейного типу, а також обговорено питання щодо створення патронату на території Брусилівської селищної територіальної громади.

Вебінар для представників українських органів місцевого самоврядування на тему «Оптимізація публічних послуг та інфраструктури»

   25 травня відділом соціального захисту населення Брусилівської селищної ради взято участь у  проведенні вебінару для представників українських органів місцевого самоврядування на тему «Оптимізація публічних послуг та інфраструктури» проведеного Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego (Фонд розвитку місцевої демократії ім. Єжи Регульского, Польща) в рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що реалізується міжнародним консорціумом виконавців на чолі з Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

НОВЕ У ЗАКОНОДАВСТВІ

  18 травня в газеті «Голос України» офіційно опубліковано урядову постанову від 9 травня 2023 року № 469 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо нотаріату, державної реєстрації та функціонування державних електронних інформаційних ресурсів в умовах воєнного стану».

Семінар для асистентів вчителів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами

  Травень – відповідальний місяць у відношенні до навчання дітей з ООП. Це: і підбиття підсумків, і робота над потребами дитини для удосконалення індивідуальної програми розвитку на наступний навчальний рік.