Залишилося два дні: газовики нагадують про передачу показів лічильника
Житомирська філія «Газмережі» нагадує, що до 5 липня включно необхідно передати показання лічильників газу.
Відкриття пам'ятника Іванові Сльоті: шана великому композитору та диригенту
2 липня 2024 року у Житомирі відбулася урочиста подія – відкриття пам'ятника видатному українському композитору та диригенту Іванові Сльоті. На розі вулиць Івана Сльоти (колишня Бородія) і Шевченка в невеличкому скверику нещодавно з’явився бюст Івана Сльоти.
БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК НА ПІДТРИМКУ ЗСУ В ОСІВЦЯХ
29 червня в Осівцях відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України. На ярмарку можна було придбати солодощі та вироби ручної роботи. Учасники ярмарку намагалися не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників. Під час акції було зібрано 30 000 грн.! Захід відбувся за підтримки Брусилівського селищного голови Володимира Габенця.
Радість — це справжнє джерело здоров'я!
Радість — це справжнє джерело здоров'я! Позитивні емоції мають величезний вплив на наше самопочуття.