Актуальні питання призначення субсидій

Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді.

Відбулося свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Сьогодні в Брусилівському селищному Будинку з нагоди чудового свята – Міжнародного  дня захисту дітей, відбулася зустріч з творчими дітьми і родинами Брусилівщини. Брусилівський селищний голова Володимир Габенець і начальник відділу культури, туризму та ЗМІ селищної ради Лариса Філоненко привітали всіх присутніх із святом, а також вручили нагороди переможцям конкурсу читців творів Тараса Шевченка, конкурсів «Зірка полину» і «Чорнобильська палітра» та фестивалю родинної творчості «Родинні скарби Брусилівщини». Слова подяки від організаторів  конкурсів  і від наших талановитих земляків адресуємо керівництву селищної ради за постійну підтримку творчих проектів та програм. Дякуємо депутатам селищної ради, які підтримали програму культурно-масових заходів на 2021 рік, та ПП «Привороття-Агро», адже завдяки вашій небайдужості  всі переможці конкурсів та фестивалю отримали гарні подарунки. Хай мирне небо буде завжди над нами і ніколи не буде війни. Теплого всім і сонячного літа!

Дорогі діти! Шановні батьки!  Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Діти-майбутнє нашої держави,  нашої громади, яке формується в сьогоденні. Міжнародний день захисту дітей – яскраве уособлення необхідності дотримання і захисту прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці – як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

Зібрання жителів Ставищенського старостинського округу

27 травня відбулось зібрання жителів  Ставищенського старостинського округу.  Участь у сході громадян прийняв голова Брусилівської селищної ради Володимир Габенець, секретар селищної ради Віктор Шкуратівський,  начальник відділу самоврядного контролю Володимир Несенюк, депутат селищної ради, закріплений за територією старостинського округу Сергій Хабаза.

Актуальні питання призначення субсидій

Нагородження юних брусилівчан

Нагородження керівництвом Брусилівської селищної ради юних брусилівчан - учасників чемпіонату України з бойових єдиноборств.

Оголошено XIIІ конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 24.05.2021 № 1687/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 28 травня по 02 серпня 2021 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).  Участь у конкурсі можуть брати адвокати, відомості про яких внесені до Єдиного реєстру адвокатів України.