У Брусилові відбулося свято Івана Купала

Ось і прийшло свято, яким закінчується літній сонячний цикл. Для багатьох не секрет, що Купало - це  прадавнє українське свято Літнього Сонцевороту. Але Купало - не просто «гулянка», це ще й тайнодійство, під час якого весняне Сонце стає «повнолітнім». В Брусилові на ставку, що на Тихих вербах, відбулося традиційне святкове дійство, в ході якого дівчата прибирали Марену та водили  хороводи навколо неї, представили на  конкурс купальські віночки і пускали їх на воду, а хлопці розпалювали купальське вогнище та спалювали Купало.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЄ РЕМОНТ МАЙЖЕ 30 КІЛОМЕТРІВ АВТОШЛЯХУ Н-03 ЖИТОМИР – ЧЕРНІВЦІ

В рамках програми Президента «Велике будівництво» у Житомирській області триває ремонт автошляху Н-03 Житомир – Чернівці від м. Чуднів до межі з Хмельницькою областю. Здійснюється реконструкція та капітальний ремонт близько 30 кілометрів шляху на кількох ділянках.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ МОСТУ В ОВРУЧІ ПРОВОДИТЬСЯ З ВИПЕРЕДЖЕННЯМ ГРАФІКУ

У рамках програми Президента «Велике будівництво» проводиться капітальний ремонт мосту через річку Норин у місті Овруч на шляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, км 47+402. Про це інформує САД у Житомирській області.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ МИ НЕ ЛИШЕ ДОБУДУЄМО ВСЕ, ЩО ЗАПЛАНОВАНО, А Й СФОРМУЄМО АМБІТНИЙ ПЛАН ПОДАЛЬШОГО РОЗВИТКУ ОБЛАСТІ, — ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко обговорив із Міністром інфраструктури України Олександром Кубраковим реалізацією у Житомирській області програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» під час його робочої поїздки до регіону спільно з народними депутатами України 03 липня.

СПІЛЬНА ЗАЯВА ГОЛІВ ОДА ТА ОБЛАСНОЇ РАДИ СТОСОВНО ПРОВЕДЕННЯ КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЧОТИРИБОРСТВА НА ЖИТОМИРЩИНІ

Протягом 20-23 вересня на Житомирщині відбудеться командний чемпіонат України з чотириборства серед ДЮСШ та СДЮШОР. Це перші змагання національного рівня, які прийме нещодавно реконструйований в рамках програми «Велике будівництво» манеж стадіону «Полісся».

Ухвалено закон №3908-1 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі»

1 липня під час засідання ВР було ухвалено закон №3908-1 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі», його підтримали 336 депутатів.

Відзначення багатодітних жінок області, які отримали почесне звання «Мати-героїня», та переможців обласного конкурсу до Дня матері «Я люблю тебе, мамо!»

02 липня 2021 року, у Житомирській обласній філармонії імені С.Ріхтера відбулися урочистості з нагоди відзначення багатодітних жінок області, які отримали почесне звання «Мати-героїня», та переможців обласного конкурсу до Дня матері «Я люблю тебе, мамо!».

У партнерстві з фахівцями Пенсійного Фонду

2 липня 2021 року відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості. Як зазвичай, на таких заходах фахівці Брусилівської районної філії знайомлять учасників із сучасними соціальними послугами служби зайнятості: послугами з пошуку постійної чи тимчасової роботи, виплатою допомоги по безробіттю, профорієнтаційними послугами, пропозицією професійного навчання та громадських робіт, сприянням у відкритті власної справи тощо. Пропонують використовувати при пошуку роботи сучасні електронні сервіси «Електронний кабінет шукача роботи», «Платформу профорієнтації та розвитку кар’єри», «Моя професія - консультаційна мережа», а також сервіс «Електронна черга». Звертають особливу увагу на офіційну легальну зайнятість. В цьому питанні партнерами є фахівці Пенсійного Фонду. Так, Тетяна Волинець, завідувач сектору обслуговування громадян прийняла участь у семінарі та акцентувала увагу на актуальності на даний час питання щодо офіційної зайнятості населення. Також Тетяна Володимирівна пропонувала зареєструватися на WEB - порталі Пенсійного Фонду України, що дасть можливість отримувати інформацію про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески, починаючи з 2000 року; формувати запити на попередню підготовку документів; записуватись на прийом до фахівців Фонду, не виходячи з дому тощо.