ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО ВІДВІДАВ СПОРТИВНІ ЗАКЛАДИ ОБЛАСТІ, ЯКІ ПЛАНУЄТЬСЯ РЕКОНСТРУЮВАТИ У 2022 РОЦІ

14 вересня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко оглянув спортивні заклади Житомира та Бердичева, які будуть реконструйовані у 2022 році в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ГОЛОВА БЕРДИЧІВСЬКОЇ РДА ЛЮДМИЛА ДИМИДЮК ОГЛЯНУЛА ХІД ВИКОНАННЯ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ АВТОДОРОГИ АНДРУШІВКА-ЧЕРВОНЕ-ЗАКУТИНЦІ

У рамках програми за два роки планується відремонтувати майже 8 кілометрів дорожнього покриття та провести роботи по розширенню проїзної частини.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: У КОРОСТЕНСЬКІЙ ЛІКАРНІ ЗАВЕРШЕНІ РОБОТИ З РЕКОНСТРУКЦІЇ ПРИЙМАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» завершено реконструкцію КНП «Коростенська ЦМЛ КМР» з будівництвом Хірургічного корпусу (1 пусковий комплекс – приймальне відділення екстреної медичної допомоги).   Згідно з проєктом проведено реконструкцію частини приміщень першого та підвального поверху 2-поверхової будівлі під відділення екстреної медичної допомоги. У проєкт включено ізолятор з окремим входом, пандуси, ґанки, внутрішнє оздоблення приміщень.

Друга Брусилівська книжкова толока

10 вересня 2021 року у Брусилові відбулася Друга Брусилівська книжкова толока. Ідея проведення, якої належить письменнику Володимиру Святненку та Брусилівському селищному голові Володимиру Габенцю. До Брусилова на це Всеукраїнське дійство приїхали письменники, науковці та видавці з усіх куточків України. Найбільші делегації були зі Львова, Києва та Житомира. Учасників цього книжкового свята вітали керівник апарату Житомирської обласної державної адміністрації Олег Шарварко, голова Житомирської районної державної адміністрації Юрій Денисовець, Брусилівський селищний голова Володимир Габенець. Протягом роботи толоки працювали п’ять локацій, а саме: книжкова виставка-продаж, презентації творів авторами, друга - поетичні читання, третя - козацька платформа, фестиваль «Світ дитячої книг», зустріч письменників з бібліотекарями та тренінг.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: УЧНІ ШКОЛИ-ЛІЦЕЮ №1 У МАЛИНІ РОЗПОЧАЛИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК В ОНОВЛЕНОМУ КОРПУСІ

У Житомирській області продовжується реалізація програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», в рамках якої триває розбудова соціально важливої інфраструктури, необхідної для забезпечення всіх прав жителів громад Житомирщини.

Свято села у Лазарівці

Напередодні храмового свята в Лазарівці святкували День села. Всіх присутніх привітали Брусилівський селищний голова Володимир Габенець, староста Катерина Аврамчук, начальник відділу культури, туризму та ЗМІ селищної ради Лариса Філоненко. Чудову концертну програму і виставку творчих робіт підготували аматори Лазарівського сільського клубу. А дітвора мала гарну нагоду порозважатися на гірці та батутах, покататися на казковій бричці та поласувати морозивом. Глядачі щиро дякували всім організаторам прекрасного свята.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЄ ЗВЕДЕННЯ ТРАНСПОРТНОЇ РОЗВ’ЯЗКИ НА АВТОДОРОЗІ М-21 ПОБЛИЗУ БЕРДИЧЕВА

На автодорозі міжнародного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський у рамках програми Президента України «Велике будівництво» зводиться транспортна розв’язка.

09 вересня 2021 року відбувся конкурс  на заміщення вакантної посади директора Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради

09 вересня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради

09 вересня 2021 року відбувся конкурс  на заміщення вакантної посади директора Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради.