09 вересня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради

09 вересня 2021 року відбувся конкурс  на заміщення вакантної посади директора Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ», – ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ

Верховна Рада на засіданні 08 вересня розглянула в другому читанні законопроєкт 4416-1 «Про внесення змін до Закону України «Про індустріальні парки», спрямований на залучення інвестицій у промисловий сектор економіки шляхом запровадження стимулів в індустріальних парках».

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЄ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ М-21 ВИСТУПОВИЧІ – ЖИТОМИР – МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

У рамках програми Президента «Велике будівництво» проходить поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський на км 96+879 – км 134+821. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: НА АВТОШЛЯХУ М-21 ВИСТУПОВИЧІ – ЖИТОМИР – МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ЗВОДИТЬСЯ ДВОРІВНЕВА ТРАНСПОРТНА РОЗВ’ЯЗКА

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» тривають роботи на автошляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський в обхід міста Бердичів (км 214+223). Йдеться про ділянку дороги між селами Осикове та Гришківці. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЮТЬ АКТИВНІ РОБОТИ З РЕМОНТУ ДОРОГИ Н-03 ЖИТОМИР – ЧЕРНІВЦІ

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Житомирській області здійснюється масштабне відновлення  дорожнього полотна.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЖИТЕЛІ ОБЛАСТІ ПОВИННІ ОПЕРАТИВНО ОТРИМУВАТИ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ У НАЙКРАЩИХ УМОВАХ, – ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО НА ВІДКРИТТІ АМБУЛАТОРІЇ

У територіальних громадах Житомирщини завдяки програмі Президента «Велике будівництво» відкривається дедалі більше сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини, які відповідають новітнім технічним вимогам, енергоефективні, комфортні та оснащені необхідним обладнанням.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: КЕРІВНИЦТВО БЕРДИЧІВСЬКОЇ РДА ПРОІНСПЕКТУВАЛО ХІД ВИКОНАННЯ РОБІТ ІЗ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ МІСЬКОГО БАСЕЙНУ

На території Бердичівського району успішно продовжується реалізація одразу декількох масштабних проєктів у рамках програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Серед них – капітальний ремонт КУ «Міський плавальний басейн» у місті Бердичів.

Співпраця двох громад

7 вересня 2021 року в Брусилівській селищній раді відбулася зустріч  Брусилівського селищного голови Володимира Васильовича Габенця та голови Шишацької територіальної громади Полтавської області Олександра Івановича Тутки.

Бюро правової допомоги - 5 років

1 вересня 2016 року по всій країні свої двері перед відвідувачами відкрили точки доступу до безоплатної правової допомоги – бюро, які дозволили охопити юридичною допомогою жителів найвіддаленіших сіл області.