30 вересня – День усиновлення в Україні

Вже стало традицією, в останній день вересня,  відзначати прекрасне та величне свято День усиновлення, символ добра та милосердя громадян, які відкривають свої серця і двері домівок для дітей, обділених долею.

До відома постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи 1 категорії та батьків дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи

Згідно Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року №854, забезпечення постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи віднесених до 1 категорії та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи послугами на санаторно-курортне лікування проводиться в межах бюджетних призначень та у порядку черговості.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ СТАВИЩЕ – БРУСИЛІВ – ПОПІЛЬНЯ

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області. Так, добігають кінця роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-06-11 Ставище – Брусилів – Попільня.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЄ МОНТУВАННЯ СИСТЕМИ ЗВАЖУВАННЯ У РУСІ ПОБЛИЗУ СЕЛА АНДРІЇВКА

Біля села Андріївка на автомобільному шляху міжнародного значення М 21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (км 148+700 – 149+500) триває встановлення елементів системи моніторингу за станом доріг та умовами руху. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ ЗДОБУЛА ПЕРШЕ МІСЦЕ У КОМАНДНОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ СЕРЕД ДЮСШ ТА СДЮСШОР З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

З 20 по 22 вересня у Житомирі на центральному стадіоні “Полісся”, який було реконструйовано в рамках програми Президента України «Велике будівництво», вперше відбувся командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР із 4-борства.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ КОРОСТЕНСЬКОГО РАЙОНУ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ КОРИСТУЮТЬСЯ ВІДБУДОВАНОЮ ДОРОГОЮ, – ЮРІЙ ТАРАСЮК

Про це повідомив голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк під час інспектування об’єктів програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”, які реалізуються в районі.

До Дня партизанської слави

22 вересня 2021 року в Брусилові біля пам’ятника героям-партизанам Макаренкам відбувся мітинг пам’яті. На зібранні виступили секретар Брусилівської селищної ради Віктор Шкуратівський, голова Брусилівської організації ветеранів війни і праці Микола Гаєвський,  доцент кафедри соціально-реабілітаційних технологій Житомирського економіко-гуманітарного інституту університету «Україна» та представники родини Макаренків.

ГОЛОВА ЖИТОМИРСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЮРІЙ ДЕНИСОВЕЦЬ ПРОІНСПЕКТУВАВ ХІД ВИКОНАННЯ РОБІТ НА ДОРОЖНІХ ОБ’ЄКТАХ

У Житомирській області в рамках програми Президента України «Велике будівництво» продовжується поточний середній ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 060510 с. Теснівка в Житомирській області, протяжністю 37 м.

ВІКТОР ГРАДІВСЬКИЙ ДОЛУЧИВСЯ ДО ВІДКРИТТЯ КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СЕРЕД ДЮСШ ТА СДЮСШОР З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Сьогодні, 21 вересня, заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський та голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко взяли участь у відкритті командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮСШОР із 4-борства, який вперше проходить на Житомирщині.

COVID-19: ВІД ПОЧАТКУ ВАКЦИНАЛЬНОЇ КАМПАНІЇ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЩЕПЛЕНО 371 756 ОСІБ

За минулу добу, 20 вересня, у Житомирській області щеплено 3 728 осіб, з яких першу дозу отримали 1 811 осіб, повністю імунізовані 1 917 осіб. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.