ЯК ЗАПИСАТИСЯ НА ЩЕПЛЕННЯ ПРОТИ COVID-19 ЖИТЕЛЯМ ЖИТОМИРЩИНИ. ВІДЕО

На Житомирщині можна вакцинуватися у 5 центрах масової вакцинації: у місті Житомирі в Центрі вакцинації проти COVID-19, створеному на базі ТОВ «ОЛДІ – Житомир», а також –  у 125 пунктах щеплення у кожному районі та у кабінетах щеплень у медзакладах охорони здоров’я первинної ланки.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: НАШ ПРІОРИТЕТ – ПОКРАЩИТИ БЕЗПЕКУ ВСІХ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ, – ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО

На Житомирщині продовжується успішна реалізація дорожніх проєктів у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Так, завершено реконструкцію дороги в Оліївській громаді, яка відома як напрямок Кам’янка-Вільськ.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЄ АКТИВНА ФАЗА РЕМОНТУ АВТОДОРОГИ М-21 У КОРОСТЕНСЬКОМУ РАЙОНІ

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» цьогоріч проводиться ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський.

Асоціація об’єднаних територіальних громад – в Брусилові

29 вересня 2021 року в Брусилові відбулося засідання Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» в рамках «Регіонального тижня Житомирської області». На зібранні розглядалися наступні питання: сильні регіональні відділення, як основа ВАОТГ на національному і регіональному рівнях, взаємодія ОДА та Всеукраїнської Асоціації ОТГ задля розвитку територіальних громад та інше. Учасників засідання вітали Валентина Полтавець, виконавчий директор Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад», Володимир Габенець, голова Брусилівської селищної ради, член Ревізійної комісії Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад та інші.

ЮРІЙ ДЕНИСОВЕЦЬ ОГЛЯНУВ ХІД ВИКОНАННЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ НА АВТОШЛЯХУ О 060510 СІМАКІВКА-БАРАШІ-ПУЛИНИ-КОРОСТИШІВ-КОТЛЯРКА

У Житомирському районі ще одна автомобільна дорога загального користування  місцевого значення капітально ремонтується в рамках Програми Президента «Велике будівництво».

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЄ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ МІСЬКОГО ПЛАВАЛЬНОГО БАСЕЙНУ У БЕРДИЧЕВІ

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Житомирській області продовжується розбудова спортивної інфраструктури задля реалізації загальнонаціональної програми «Здорова Україна».

ЧОМУ ВАЖЛИВО ВАКЦИНУВАТИСЯ ВІД COVID-19, НАВІТЬ ЯКЩО ВИ ПЕРЕХВОРІЛИ?

ВООЗ рекомендує вакцинуватись від COVID-19, навіть якщо ви вже перехворіли. Імунітет після перенесеної хвороби залежить індивідуально від кожного організму і невідомо скільки природній імунітет захищатиме вас (bit.ly/3kJTxd5).