Cтавки єдиного податку для приватних підприємців - 2020

Коростишівська ДПІ Житомирського управління ГУ ДПС у Житомирській області повідомляє, що підвищення з 1 січня 2020 року мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму впливає на показники максимальних ставок єдиного податку для спрощенців І та ІІ групп.

16:37 31.01.2020

До уваги платників податків!!! Користувачі РРО мають можливість скористатися бета-тестуванням програмного РРО «пРРОсто»

Житомирське управління ГУ ДПС у Житомирській області(Коростишівська ДПІ) повідомляє, що з 1 січня 2020 року відбувся офіційний запуск бета-тестування програмного РРО «пРРОсто».

16:31 31.01.2020

До уваги платників податків!!! Етапи впровадження РРО підприємцями - платниками єдиного податку

Житомирське  управління ГУ ДПС у Житомирській області(Коростишівська ДПІ) повідомляє, що відповідно до Закону України від 20.09.2019 року № 129-IX Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг»

16:23 31.01.2020

Звертаємо увагу мешканців Брусилова та Брусилівського  району !

З 1 січня 2020 року розпочалась кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2019 році. То ж, якщо Ви отримували у минулому році доходи, з яких не сплачено податків, варто завітати до державної податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси. Річна податкова декларація про доходи подається до 1 травня 2020 року.

16:18 31.01.2020

Звертаємо увагу приватних підприємців, які перебувають на загальній системі оподаткування !

Підприємці на загальній системі оподаткування подають податкову декларацію про майновий стан і доходи за результатами календарного року у строки, встановлені для річного звітного податкового періоду за місцем своєї податкової адреси.

16:15 31.01.2020

Коростишівська ДПІ Житомирського управління Головного управління ДПС у Житомирській  області нагадує

Дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

16:10 31.01.2020

Про нові спеціальні програми на смартфоні

Житомирське управління ГУ ДПС у Житомирській області(Коростишівська ДПІ)  роз’яснює положення Закону України "Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" і Закон України № 128 від 20.09.2019.

16:05 31.01.2020

«Жива вода» відкриває нові таланти …

Кожного разу, коли готується засідання літературно-мистецького об’єднання «Жива вода», що діє при селищному Будинку культури, переконуюся в тому, що невичерпне джерело творчості жителів Брусилівщини.

17:41 30.01.2020

Працювати прозоро та відкрито

У рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії, на виконання доручення Прем’єр-міністра України О. Гончарука, на базі Брусилівської районної філії відбулася зустріч фахівців районної служби зайнятості, Пенсійного фонду, управління праці та соціального захисту та роботодавців, що працюють у сфері торгівлі, харчування тощо. Основне питання – це легалізація трудових відносин, недопущення працівників до роботи без оформлення трудових відносин.     У заході взяли участь близько 30 представників роботодавців, директор Брусилівської районної філії Житомирського ОЦЗ Олександр Дрозд, начальник управління праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації Андрій Майструк, завідувач Брусилівського сектору обслуговування громадян Головного Управління Пенсійного фонду України Тетяна Волинець.

16:11 29.01.2020