ЧИ РОБИТИ ЩЕПЛЕННЯ ДИТИНІ, ЯКА КАШЛЯЄ?

Якщо кашель не є симптомом серйозного захворювання і не супроводжується гарячкою, то відкладати вакцинацію не потрібно – щеплення можна зробити дитині з ознаками легкого ГРВІ, це безпечно і не вплине на формування захисту. Однак рішення про щеплення в разі ознак ГРВІ приймають не батьки, а саме лікар.

STOP КОРУПЦІЯ!

Шановні громадяни, з метою недопущення корупційної складової з боку особового складу та працівників Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області та своєчасного реагування на зловживання владою посадовими особами ДСНС.

ГРВІ, ГРИП ТА COVID-19: СТАН НА 5 ЛЮТОГО

Епідемічна ситуація з грипу/ГРВІ , в т.ч. COVID-19 в Житомирській області станом на 05.02.2024 р. На 5 тижні епідсезону захворюваність на ГРВІ в порівнянні з попереднім тижнем зросла на 21%. Показник захворюваності перевищує епідемічний поріг на 101% та відповідає дуже високому рівню інтенсивності епідпроцесу. Серед захворілих 56% - діти до 17 років. Епідемічний поріг перевищено в усіх 4-х районах області. За звітний 5 тиждень епідсезону (в період 29.01.2024р.- 04.02.2024р.): - на ГРВІ захворіло 14396 осіб; - показник захворюваності 1159,8 на 100 тисяч населення; - серед дітей до 17 років зареєстровано 8068 захворілих на грип та ГРВІ; - госпіталізовано 343 особи (в т.ч. 241 дитину до 17 років); - 113 лабораторно підтверджених випадків COVID-19; - 28 госпіталізованих із COVID-19; - 4 летальних випадки внаслідок COVID-19; - 2 летальних випадки внаслідок грипу. Всього з початку епідемічного сезону (з 02.10.2023): - на ГРВІ захворіли 151291 особа; - серед дітей до 17 років зареєстровано 87550 захворілих на грип та ГРВІ; - госпіталізовано 3939 осіб (в т.ч. 2397 дітей); - 6103 лабораторно підтверджених випадків COVID-19; - 1206 госпіталізованих із COVID-19; - 25 летальних випадків внаслідок COVID-19; - 3 летальних випадки внаслідок грипу; - проти грипу щеплено 3424 особи.

НА ЖИТОМИРЩИНІ СТАРТУЄ ПРОЕКТ «РАЗОМ ВРЯТУЄМО ЖИТТЯ»

У Брусилівській громаді Житомирської області в лютому  розпочинається  проект «Разом рятуємо життя», мета якого - охопити вакцинацією проти кору дітей старше 6 років, які внаслідок зміни місця проживання, тимчасового виїзду за кордон чи інших обставин пропустили планові щеплення.

4 ЛЮТОГО – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ПРОТИ РАКУ

Рак не обирає. Ця хвороба вражає мешканців усіх країн, багатих і бідних, чоловіків та жінок, дітей та дорослих. За останніми прогнозами ВООЗ, якщо темпи захворюваності зростатимуть і надалі, то до 2030 року кількість людей, що вперше захворіли на рак, зросте на 77% і сягне 35 млн.

#ТиЯк. Стрес-тест: позначте відчуття, які непокоять

Якщо ваш стан змінився, скажімо, кудись поділася звична активність, погіршилися сон чи апетит, а від мотивації досягати цілей не лишилося і сліду, — це може бути сигналом, що вашій менталочці необхідна підтримка.