Стартує Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Про право на безоплатну вторинну правову допомогу громадянам, які проживають на тимчасово окупованій території

З 21 листопада 2021 року громадяни України, які проживають на тимчасово окупованій території, отримали право на безоплатну вторинну правову допомогу. Звертатися за представленням своїх інтересів у суді та складенням процесуальних документів вони можуть з питань, пов’язаних із захистом порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації та тимчасовою окупацією території України.

ІНІЦІАТИВА ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» МАЄ КОЛОСАЛЬНИЙ ПОЗИТИВНИЙ ВПЛИВ НА ЕКОНОМІКУ, — ДЕНИС ШМИГАЛЬ

Завдяки програмі Президента «Велике будівництво» в областях реалізовано значно більше інфраструктурних проєктів у порівнянні з попередніми роками, програма охоплює фактично кожну громаду в Україні. Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив у «Суботньому інтерв’ю» на Радіо Свобода.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: У 2022 РОЦІ В ОБЛАСТІ РЕАЛІЗОВУВАТИМЕТЬСЯ НИЗКА ПРОЄКТІВ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, – ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ

Під час робочої поїздки до Житомирської області Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов поспілкувався на актуальні теми в ефірі телеканалу «C-TV» у Житомирі.

НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО: НЕ ВАГАЙТЕСЯ, РОБІТЬ ЩЕПЛЕННЯ ТА ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ ВІД COVID-19

Сьогодні, 19 листопада, під час щоденного брифінгу щодо епідемічної ситуації в області перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко закликала жителів Житомирщини якнайшвидше вакцинуватися, аби зупинити поширення коронавірусної інфекції, що спричиняє зростання кількості летальних випадків.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО ТА ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ ОГЛЯНУЛИ ХІД РЕКОНСТРУКЦІЇ ОБЛАСНОГО ОНКОДИСПАНСЕРУ

Під час робочої поїздки до Житомирської області Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов та голова облдержадміністрації Віталій Бунечко проінспектували об’єкти програми Президента України «Велике будівництво» у Житомирі. Зокрема оглянули завершальні роботи в обласному онкодиспансері.