ЩО СЛІД ЗНАТИ ПРО ІМУНІЗАЦІЮ?

Щойно фінішував  Всесвітній тиждень імунізації. З цього приводу хочемо нагадати вам про календар щеплень — графік, згідно з яким дітей та дорослих вакцинують від небезпечних інфекцій. Він є у кожної країни.

Встановлення та здійснення опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, дієздатність яких обмежена

При виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради діє опікунська рада. Це орган опіки та піклування над повнолітніми особами, які судом визнані недієздатними та обмежено дієздатними. Головне завдання – забезпечення  реалізації особистих немайнових і майнових прав та інтересів потреб осіб, цивільна дієздатність яких обмежена. До повноважень опікунської ради належить:

КОНКУРС МАЛЮНКІВ "ЧОРНОБИЛЬСЬКА ПАЛІТРА"

25 квітня у Брусилівському селищному будинку культури відбувся щорічний конкурс «На Чорнобиль журавлі летіли» в рамках якого проходив конкурс малюнків «Чорнобильська палітра». На конкурсі малюнків, присвячених трагічним квітневим подіям 1986 року, було представлено 56 творчих роботи, учасниками були школярі Брусилівщини.