ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ ТА ПІДПРИЄМСТВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ!

Повідомляємо, що спеціалісти головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, на території Житомирської області, планують проведення осінньої кампанії пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

15:08 06.09.2019

З початку року підприємства-боржники області повернули своїм працівникам понад 4 мільйони невиплачених коштів

Станом на початок вересня дочірнє підприємство «Житомирський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» та ДП «Поліськгеодезкартографія» очолили антирейтинг найбільших боржників Житомирщини з виплати заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами. Заборгованість кожним з цих підприємств перед своїми працівниками сягнула за  мільйон гривень.

10:11 05.09.2019

«Споживач в мережі»: як уберегтися від шахрайства в Інтернеті

Купівля товарів в Інтернет-магазинах набирає все більшої популярності. Цей вид покупок заощаджує наш час та дає широку можливість пошуку необхідного товару, що відповідає вимогам і підходить за ціною.

10:08 05.09.2019

Відбулося 48 засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради 7 скликання. На зібранні розглядалися питання: про роботу служби у справах дітей, сім'ї та молоді за звітний період 2018-2019 року, про затвердження звіту про стан готовності комунальних підприємств, установ, закладів Брусилівської селищної ради до опалювального сезону 2019-2020 року, про роботу відділу освіти та спорту селищної ради за звітний період 2018-2019 року, про роботу відділу культури, туризму та діяльності засобів масової інформації за звітний період 2018-2019 року та інші.

15:28 04.09.2019

Гордимося землею, а більше за все – земляками

25 серпня жителі села Скочище традиційно відзначили День села. На свято завітали учасники народного вокального ансамблю «Калинонька» Биківського сільського клубу та вокально-музичний колектив  «Родина» з села Липки  Попельнянського району, також щирими оплесками глядачі зустрічали  Казадаєву Софію, Гальченко Софію, Шрамову Ніну і Дячок Іванну, юні таланти свого села. Глядачі  уважно слухали кожне слово ведучих Ірини та Анни Дячок про рідне село, про його людей, про красу рідного краю. Аматори  подарували всім жителям та гостям села цікавий концерт.

17:57 03.09.2019

Інформаційна кампанія «Я маю право на чесну платіжку»

Міністерство юстиції України спільно з системою Безоплатної правової допомоги запустило нову ініціативу #ЧеснаПлатіжка та інформаційну кампанію «Я маю право на чесну платіжку», яка реалізується в межах просвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!».

15:29 03.09.2019

Щодо проведення осінньої кампанії із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Брусилівське РУ ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що відповідно до Розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України № 70 від 28 серпня 2019 р. на території Житомирської області планується проведення осінньої кампанії із пероральної вакцинації диких м ’ясоїдних тварин проти сказу.

15:14 03.09.2019

З 01 липня 2019 року проведено перерахунки пенсійних виплат

Статтею 7 Закону “Про Державний бюджет України на 2019 рік» визначено розміри прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. З 1 липня розмір прожиткового мінімуму підвищено, що є підставою для перерахунку тих пенсій та їх складових, які визначають виходячи саме із цього показника.

14:43 03.09.2019