ПРОЄКТ «РОДИНА ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ:  РОЗВИТОК СІМЕЙНОГО ПАТРОНАТУ»

ПРОЄКТ «РОДИНА ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ: РОЗВИТОК СІМЕЙНОГО ПАТРОНАТУ»

Брусилівська селищна територіальна громада приймає участь у проєкті «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату». Участь у програмі беруть сім’ї опікунів / піклувальників, усиновителів, прийомні, ДБСТ, багатодітні, сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю. Вищезазначені сім’ї у рамках проєкту отримують психологічну допомогу та консультації для батьків та дітей; семінари та вебінари з актуальних питань догляду та виховання дітей; беруть участь у групах взаємодопомоги.

Прощання з полеглим Героєм!

Ще одна тяжка, непоправна втрата спіткала нашу громаду. Наші серця сповнені гірким, невимовним болем. Сьогодні ми попрощалися зі справжнім Героєм – Бовсуновським Андрієм Олександровичем 20.05.1985 р. н., який загинув 22.06.2024 р. поблизу  н. п. Урожайне, Волноваського району, Донецької області, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.