БЛАГОУСТРІЙ:   НЕ СЛОВОМ,  А ДІЛОМ!

Ми вже й не помічаємо, як поволі перетворилися на людей, у яких невдоволення від оточуючого стало нормою. Ми радше готові невтомно висловлювати  негативні емоції, ніж побачити паростки чогось позитивного, доброго, світлого, яке відбувається навколо нас,  нерідко і без нашої допомоги.

09:16 10.03.2020

Учасники регіонального симпозіуму з питань туберкульозу в Брусилові

В рамках проведення 9-го регіонального симпозіуму з питань туберкульозу, який буде проходити в місті Київ 5-6 березня, вчора, 4 березня,   в Житомирській області побували з візитом зацікавлені учасники симпозіуму в складі 30 представників Міжнародної незалежної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів-Бельгія» (MSF), керівників фтізітричних служб  з різних куточків планети. Вони ознайомились з діяльністю Житомирського протитуберкульозного диспансеру та проекту БФ «Лікарі без кордонів-Бельгія» (MSF), а також здійснили поїздку до Брусилівської селищної ради, де їм заступником селищного голови Віктором Шкуратівським було презентовано практичний досвід Брусилівської селищної ради щодо лікування хворих на туберкульоз спільно з БФ «Лікарі без кордонів-Бельгія» (MSF). На думку координатора медичної діяльності БФ «Лікарі без кордонів-Бельгія» (MSF) Олени Труш, участь місцевих громад  в лікуванні хворих на туберкульоз може і повинно бути частиною цього процесу, оскільки, туберкульоз включає в себе не тільки медичну, а  й соціальну та психологічну допомогу.  Сьогодні єдиного розуміння в Україні на національному рівні та досвіду інших країн, як і що може зробити ОТГ, поки що немає. Тож досвід Брусилівської селищної ради для них є дуже цінним. Віктор Шкуратівський також відповів на численні питання учасників зустрічі.

15:48 05.03.2020

Співпраця з військкоматом

У Брусилівській районній філії Житомирського ОЦЗ представники Коростишівського ОМВК, Брусилівської райдержадміністрації та селищної ради орієнтували нещодавно безробітних на військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

13:08 05.03.2020

О жінко, ти завжди прекрасна…

Напередодні  Міжнародного дня боротьби за права жінок і мир в Брусилівському селищному Будинку культури відбулися урочистості, на яких вітали жіноцтво Брусилівщини заступник Брусилівського селищного голови Віктор Шкуратівський  та заступник голови Брусилівської райдержадміністрації Сергій Бакуменко.  «Українські жінки- найкращі в світі. Вашу ніжність, чарівність, мудрість і любов оспівують у музиці, поезії, живописі та в скульптурі. Від вас, шановні жінки, від  вашої ніжності, жіночності та вмінню знаходити компроміси залежить добробут і затишок у домі та на роботі, Кожна жінка це – подруга, порадниця, це ціла безодня різних емоцій: доброти, лагідності, щастя та любові»- звучало у  виступах  керівництва, у словах ведучих та читців, в піснях учасників святкового концерту. Щирими аплодисментами дякували глядачі школярам Брусилівського ліцею ім. Г.Готовчиця, гуртківцям селищного Будинку культури та ЦДЮТ «Мрія», аматорам Містечківського і Биківського сільських клубів, Водотиївського сільського та Брусилівського селищного Будинків культури, аматорам Ставищенської сільської ради за прекрасний концерт. Святкового настрою додала  і виставка творчих робіт Тетяни Лаворчук і Тетяни Павлюк. Справді, наші жінки дуже творчі особистості, в яких поєдналося все прекрасне, добре, чисте, і ми щиро дякуємо всім чоловікам  за теплі слова, за вашу постійну увагу до жінки, за любов і повагу.

11:59 05.03.2020

Кредити підприємцям

04 березня  2020 року  в приміщенні Брусилівської райдержадміністрації на виконання Указу Президента України від 08.11.2019 року №837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» відбулася нарада, ініційована районною службою зайнятості,  за участі роботодавців  району, керуючих банків-учасників Державної програми «Доступні кредити 5-7-9 %»- АТ « «Ощадбанк» та ПАТ «КБ «Приватбанк»,  директора Брусилівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості.

09:42 05.03.2020

Про серію просвітницьких відео

Фонд ООН в галузі народонаселення в Україні підготував в рамках спільного проєкту «Щастя в 4 руки» серію просвітницьких відео для статусів, що зокрема торкається таких тем:

11:03 04.03.2020

Будьте обережні під час святкування Міжнародного жіночого дня

Працівники ДСНС у Брусилівському району вітають Вас з Міжнародним жіночим днем і бажають в чудове свято поваги і розуміння від колег, захоплення і захоплення від оточуючих, любові й теплоти від рідних сердець, задоволення і насолоди від життя, приємних сюрпризів та добрих подарунків від долі.    Статистика свідчить, що у місцях, де збирається дуже багато людей, тобто під час масових заходів, некеровані панічні дії можуть призвести до людських жертв. Щоб не загинути у натовпі, прагніть взагалі не потрапляти до нього, або, по можливості, обминути його. Якщо це неможливо, в жодному разі непотрібно йти проти натовпу. Пам’ятайте, найнебезпечніше - бути затиснутим і затоптаним натовпом!     Перебуваючи в стані паніки, людина не помічає тих, хто знаходиться поряд із нею. Кожен дбає лише про свій особистий порятунок, тому, входячи в будь-яке приміщення треба звернути увагу на запасні та аварійні виходи, дізнатися, як до них найбезпечніше дістатися.

17:14 03.03.2020

Будьте обережні під час святкування Міжнародного жіночого дня