Тимчасова допомога на дітей, які залишились без батьківського піклування – «Дитина не одна»

Через повномасштабне вторгнення російської федерації на територію України, яке триває понад два роки,  гостро стоїть  питання захисту та підтримки дітей, які залишились без батьківського піклування.

«РАЗОМ РЯТУЄМО ЖИТТЯ»: ПРОФІЛАКТИКА КОРУ В БРУСИЛОВІ

Фахівці   Житомирського обласного центру контролю та профілактики хвороб відвідали Брусилів.  Візит  відбувся в межах проекту «Разом рятуємо життя» і мав на меті покращити обізнаність мешканців громади про користь щеплень та підвищенню рівня імунізації дітей, як важливу умову збереження здоров’я та життя людини.

ВСЕ ПРО ПАНДЕМІЧНИЙ ГРИП

Грип (Grippus, Influenza) - гостре інфекційне захворювання з аерозольним (повітряно-краплинним) шляхом передачі збудника, яке характеризується коротким інкубаційним періодом  (від 10-12 годин до 7 діб), масовим поширенням, лихоманкою, симптомами інтоксикації та враженням респіраторних шляхів з великою частотою виникнення ускладнень.

Кроки для зменшення тривоги

Сьогодні в рубриці «Поради від психолога» ми поговоримо про тривогу - що це таке? Що погіршує стан? Як ми можемо працювати з тривогою.  Тривога може бути неприємною, але не є небезпечною; це нормальна реакція на стресові ситуації. Проте у деяких випадках тривога може стати надмірною та перешкоджати у повсякденному функціонуванні.

Відкрито меморіальну дошку Олександру Гамернику, названо вулицю його імені та закладено парк «Сузір’я»

Сьогодні, 2 квітня, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь загиблого Героя, Олександра Гамерника. Церемонія пройшла біля Брусилівського ліцею ім. Г. О. Готовчиця.

МІСЦЕВА ПІДТРИМКА ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ (ПОМЕРЛИХ) ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Брусилівською селищною радою була прийнята Програма підтримки Захисників і Захисниць України, членів їх сімей на території Брусилівської селищної територіальної громади на 2024-2026, відповідно до якої визначено порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України – мешканців Брусилівської селищної територіальної громади, в межах норм, передбачених чинним законодавством.

ТВОРЧИЙ КОНКУРС З ТЕМАТИКИ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З БІЖЕНСТВОМ, ПЕРЕСЕЛЕННЯМ, МІГРАЦІЄЮ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Поліський національний університет спільно з Центром досліджень біженців, мігрантів та переміщених осіб Політехнічного інституту та державного університету Вірджинії (Virginia Tech), США, проводять творчий конкурс оповідань, есе, поезій, пісень, нехудожньої прози, науково-публіцистичних творів, малюнків, творів візуального мистецтва на тематику, пов’язану з біженством, переселенням, міграцією під час війни «Я хочу жити вдома».