Ще раз про сплату аліментів на утримання дітей

Досить типова ситуація, коли батьки, які розлучені або проживають окремо, не можуть порозумітися щодо матеріального забезпечення дітей. Дорослі люди не знаходять компроміс, а в результаті страждає дитина. Сімейний кодекс чітко вказує: аліменти є власністю дитини. Батьки повинні розуміти, що аліменти сплачуються не колишньому подружжю, а своїй дитині, на її розвиток, харчування, навчання, одяг тощо.

15:18 11.03.2020

Завітайте до краєзнавчої світлиці у Яструбенці!

В умовах децентралізації галузь культури повинна стати невід’ємною частиною розвитку громади. Першочерговими завданнями є пропаганда художньої творчості, примноження народних традицій, звичаїв, обрядів, збереження культурної самобутності кожного села, селища.

11:05 11.03.2020

Схід села у Яструбенці

У Яструбенці відбувся схід села на якому звітувала виконуюча обов'язки старости Н. І. Луценко. У роботі зібрання взяли участь: голова Брусилівської районної ради Н. А. Рафальська, заступник Брусилівського селищного голови В. В. Шкуратівський та керівники окремих структурних підрозділів селищної ради. На сході села виступили аматори сцени Яструбеньківського сільського Будинку культури.

11:03 11.03.2020

Покладання квітів з нагоди 206 річниці від дня народження Тараса Шевченка

10 березня 2020 року до пам'ятника Тарасу Шевченку, що в селищі Брусилів, відбулося покладання квітів керівниками району та селищної ради з нагоди 206 річниці від дня народження Великого Кобзаря.

12:01 10.03.2020