Споживачі газу Житомирщини можуть запастися газом на всю зиму по літній ціні

Вперше споживачі газу мають можливість закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні - 5 995,53 грн за 1000 куб.м. Акція «Твоя енергонезалежність» стартує напередодні Дня Незалежності - 23 серпня і триватиме лише місяць. Зазначена ціна включає вартість газу, послуги транспортування та розподілу та НДС.

11:45 17.09.2019

Доступне житло

Сесією Житомирської обласної ради від 02.11.2017 № 799 затверджено Регіональні правила надання, використання та погашення довгострокових пільгових кредитів індивідуальним сільським забудовникам, які надаються комунальним підприємством «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Житомирської обласної ради з урахуванням осіб, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої ст.6 та абзацу 4 п.1 ст.10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та громадяни України, які перебувають на обліку, як внутрішньо переміщені особи».

12:23 16.09.2019

Відкривається лінія з виробництва пелетів

ТОВ «Домобудівельна компанія «Росичі» запускає лінію з виробництва пелетів у с. Нові Озеряни. Тому керівництво компанії звернулося до Брусилівської районної філії Житомирського ОЦЗ з метою підбору кадрів. 12 вересня була проведена міні - ярмарка вакансій, в якій взяли участь більше 20 безробітних.

10:09 16.09.2019

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР В БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКАХ!

Звертаємо Вашу увагу, що з введенням в дію Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» (Закон №417) жителям надано право самостійно вибирати форму управління своїм будинком, прийнявши спільне рішення співвласниками будинку.

15:54 13.09.2019

Впровадження програм для кривдників, які вчиняють домашнє насильство

За підтримки ОБСЄ та Міністерства соціальної політики України у м.Львів з 27 по 29 серпня відбувся тренінг на тему «Впровадження програм для кривдників, які вчиняють домашнє насильство» в якому взяли участь фахівці соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Житомирської області. Від нашої Брусилівської селищної ради учасником триденного тренінгу була фахівець із соціальної роботи 1 категорії відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Валентина Да-Сільва. Після закінчення тренінгу всім учасникам були врученні сертифікати щодо проходження тренінгу.

13:05 13.09.2019

МАЛИЙ ГРУПОВИЙ БУДИНОК

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2018 р. № 926 затверджено Положення про малий груповий будинок. Це Положення спрямоване на зменшення в закладах інституційного догляду та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в тому числі з інвалідністю та осіб з їх числа шляхом влаштування їх до малих групових будинків, забезпечення можливостей для таких дітей виховуватися в умовах наближених до сімейних.

15:16 12.09.2019

Про забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб

Одним із важливих напрямів політики держави в даний час є вирішення питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб. Що потрібно знати внутрішньо переміщеним особам для забезпечення житлом?

14:50 12.09.2019