Свято декоративно-прикладного мистецтва «Майстерний червень» у Житомирі

У Житомирському магістраті 21 червня відбулося XIV обласне свято декоративно-прикладного мистецтва «Майстерний червень». На святі було  представлено традиційну поліську та художню вишивку, іконопис, народні музичні інструменти, живопис, прикраси з бісероплетіння, текстильні вироби виготовлені технікою «печворк», вироби з соломоплетіння, ляльки-мотанки, жіночі прикраси з полімерної глини, декор з дерева та багато інших виробів. Також для гостей свята провели майстер-клас з гончарства Заслужені майстри народної творчості України Іван і Данило Рештати із села Яструбня Брусилівської ОТГ . Найкращі майстри декоративно-прикладного мистецтва були відзначені подяками Житомирської обласної ради, Житомирської ОВА та Житомирського обласного центру народної творчості Житомирської обласної ради.

Завітайте на виставку вишиванок!

У Брусилівському селищному будинку культури триває виставка вишитого одягу майстринь Брусилівщини кінця XIX ст. – початку XXI ст.

Створили бізнес після повномасштабного вторгнення?

Новостворений бізнес може скористатись урядовою програмою підтримки роботодавців за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та отримати компенсацію. Відповідні зміни до порядку надання такої компенсації були ухвалені на засіданні Кабінету Міністрів України 6 червня 2023 року.

Науково-практична конференція "Теорія та практика психологічної допомоги військовим ТРО та членам їхніх сімей"

За результатами науково-практичної конференції у рамках проєкту SPOKIY, соціальний менеджер КУ "Центр надання соціальних послуг" Брусилівської селищної ради отримала сертифікат  на тему "Теорія та практика психологічної допомоги військовим ТРО та членам їхніх сімей".

До дня Конституції України

28 червня до Дня Конституції України в селищному будинку культури відбулися урочистості. З вітальним словом виступив Брусилівський селищний голова Володимир Габенець. На заході дарували свою майстерність аматори сцени Брусилівсщини, а також директором музею «Дивосвіт Олексія Макаренка» Оленою Косарчук було підведено підсумки фотоконкурсу «Дивосвіт навколо нас». В межах урочистостей у фойє будинку культури відкрито виставку вишитого одягу майстринь Брусилівщини кінця XIX ст. – початку XXI ст.

Шановні жителі громади!

Брусилівська селищна рада повідомляє суб’єктів підприємницької діяльності, власників об’єктів житлової нерухомості, мешканців Брусилівської  ТГ про необхідність укладення договорів на вивезення твердих побутових відходів.

Чи потрібно робити щеплення ?

Вкрай тривожною проблемою в умовах війни і гуманітарних криз є спалахи інфекційних хвороб. Ризик поширення керованих інфекційних захворювань зростає у зв’язку з вимушеним переселенням людей, великим скупченням людей, що є особливо великою загрозою для наших маленьких українців із незавершеним або з відсутнім курсом вакцинації.