Тренінг в межах проекту "Спроможна громада для ведення бізнесу"

30 та 31 травня 2023 року  відбувся тренінг у Брусилівській громаді спільно з NGO Improve yourself в межах проекту "Спроможна громада для ведення бізнесу" за підтримки програми EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, що реалізується GIZ Ukraine та Фонд розвитку підприємництва та фінансується Урядом Німеччини та Європейського Союзу

Профілактична  робота  в дії

В  рамках  проекту  "Розбудова   стійкої  системи  громадського  здоров`я",  учасницею   якого  є  Брусилівська  селищна  рада,  фахівці  Брусилівського  відділення  ДУ  «ЖОЦКПХ  МОЗ У»  сумісно   з  представниками  проекту  Анною  Кухарук,  Олександром  Зарицьким  29 травня  2023року     провели  масовий  санітарно- просвітницький  захід  у  Водотийській  гімназії.

БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ: ЯК ПРАВИЛЬНО ГОВОРИТИ З ДИТИНОЮ ПРО ІНВАЛІДНІСТЬ

Внаслідок війни зростає кількість травмованих та людей з інвалідністю.  Якщо вам необхідно поговорити з дитиною на цю тему, важливо передусім бути щирими, зважати на вік, стан та запит дитини, бути готовим до можливих запитань.

STOP КОРУПЦІЯ!

Шановні громадяни, з метою недопущення корупційної складової з боку особового складу та працівників Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області та своєчасного реагування на зловживання владою посадовими особами ДСНС.

У Брусилові  та громаді посилимо  заходи з контролю  дотримання Правил благоустрою

Комунальне підприємство « Добробут» Брусилівської селищної ради щодня забезпечує  благоустрій території громади. Прибирають вулиці, вивозять сміття з майданчиків, скошують траву.

Шукаємо патронатних вихователів!

24 травня 2023 року відбулася робоча  зустріч з головним спеціалістом служби у справах дітей Житомирської районної військової адміністрації – Світланою НЕСЕНЮК та з батьками-вихователями, з метою підбору дітей для поповнення дитячого будинку сімейного типу, а також обговорено питання щодо створення патронату на території Брусилівської селищної територіальної громади.

Вебінар для представників українських органів місцевого самоврядування на тему «Оптимізація публічних послуг та інфраструктури»

25 травня відділом соціального захисту населення Брусилівської селищної ради взято участь у  проведенні вебінару для представників українських органів місцевого самоврядування на тему «Оптимізація публічних послуг та інфраструктури» проведеного Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego (Фонд розвитку місцевої демократії ім. Єжи Регульского, Польща) в рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що реалізується міжнародним консорціумом виконавців на чолі з Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).