ІІ етап чемпіонату Брусилівської ДЮСШ зі спортивного орієнтування

28 квітня 2023 року на Брусилівському лісовому масиві пройшов ІІ етап чемпіонату Брусилівської ДЮСШ зі спортивного орієнтування серед вихованців Брусилівської ДЮСШ та учнів ЗЗСО Брусилівської селищної ради.

ТИ ЯК? ЯКІ СИГНАЛИ ПОДАЄ ПСИХІКА У ВІДПОВІДЬ НА СТРЕС. ІНФОГРАФІКА

Ми звикли говорити про стрес як про явище на рівні емоцій. Наче поганий настрій. Хіба це здатне завдати реальної шкоди? Тому, коли щодня без причини болять ноги, стає важко ковтати або різко падає зір, ми можемо навіть не допускати, що це сигнали психіки, а не фізичні хвороби. Навіть особливості поведінки, які ми можемо вважати рисами свого характеру, теж часом виявляються результатом постійних стресу й тривоги.

Щорічний конкурс «На Чорнобиль журавлі летіли»

26 квітня, в День Чорнобильської трагедії та в Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф,  в Брусилівському селищному Будинку культури було проведено щорічний конкурс «На Чорнобиль журавлі летіли», організаторами якого є відділ культури, туризму та діяльності засобів масової інформації Брусилівської селищної ради, Брусилівський селищний Будинок культури та Брусилівська районна громадська організація «Союз Чорнобиль». Учасниками конкурсу в номінаціях «Зірка полину» і «Чорнобильська палітра» були 87 учнів загальноосвітніх навчальних закладів та гуртківців установ культури Брусилівщини різних вікових категорій, які представляли  по одному поетичному твору  та малюнку на чорнобильську тематику. За результатами переглядів виступів читців та творчих робіт юних художників члени журі, до складу якого входили компетентні спеціалісти в галузі культури та освіти, визначили переможців:

ПРО НАВЧАЛЬНІ РЕСУРСИ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ

Психологічна підтримка дітей та сімей, що зазнали травматизації, внаслідок війни в Україні, розпізнавання психологічних травм та вчасне реагування є одним із головних пріоритетів допомоги постраждалим від війни.

УВАГА НЕБЕЗПЕЧНА ХАРЧОВА ПРОДУКЦІЯ!

Житомирське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 24 квітня 2023 року № 2023.2025, стосовно виявлення хлорпірифосу у кукурудзі для приготування попкорну, що експортувалась з Іспанії (виробник: Liven SA, Barcelona) до України (отримувач: ТОВ «Фоззі Коммерц», вул. Гоголівська 1А, 07408).

Робоча зустріч

26.04.2023 року відбулася робоча зустріч працівників відділу соціального захисту населення Брусилівськрї селищної ради з фахівцями з соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради щодо пільг на оплату житлово-комунальних послуг у розмірі 50 % з місцевого бюджету членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України мешканців Брусилівської селищної територіальної громади.