Стартував 28-й всеукраїнський конкурс «Учитель року-2023»

Цьогоріч конкурс проводиться в умовах воєнного стану, але незважаючи на непрості умови його проведення, педагоги Брусилівщини тримають освітянський фронт та прикладають всіх зусиль, щоб освітній процес продовжувався і ставав запорукою зміцнення інтелектуального і духовного потенціалу нації, давав надію на майбутнє і Перемогу!

Зустріч з Міжнародною гуманітарною організацією "Людина в біді" (People in Need)

27.01.2023 року працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради провели зустріч з представниками Міжнародної гуманітарної організації «Людина в біді» (People in Need, PIN). Дана неприбуткова організація заснована в 1992 році групою чеських журналістів, почала свою роботу в Україні в 2003 році через відділ з прав людини. Безпосередня присутність у країні дозволила організації надати негайну гуманітарну допомогу населенню відразу після початку конфлікту на сході країни в 2014 році.

ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР «КУБОК ПАМ’ЯТІ ЮРІЯ ЖАБЕНКА»

28 січня 2023 року за ініціативи депутата Брусилівської селищної ради Ігора Нецевича та підтримки ГО «Рідний Дім- Брусилівщина»,  в спортивній залі Брусилівського ліцею імені Г.О. Готовчиця відбувся волейбольний турнір «Кубок пам'яті Юрія Жабенка».

ПРОКАЗА: ЗАБУТА,  АЛЕ  ІСНУЮЧА ХВОРОБА

30 січня відзначається Всесвітній день допомоги хворим на проказу.  Він  був заснований ООН у 1953 році на честь всіх небайдужих до цієї проблеми людей, які присвятили своє життя боротьбі з проказою.

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ГЕПАТИТ В?

Гепатит В -  це небезпечна для життя інфекція печінки, яку спричиняє вірус гепатиту В. Його можливі наслідки — хронічна хвороба печінки та ризик смерті від цирозу та раку печінки.

27 СІЧНЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Сьогодні світ вшановує памʼять жертв Голокосту. Ця трагедія мала стати пересторогою і не допустити нових злочинів у світі. Але сьогодні в самому центрі Європи відбувається геноцид українців... У ХХІ ст. світ об’єднався задля боротьби з рф, яка вчиняє злочин геноциду проти українців, що й нацистська Німеччина проти євреїв у Другій світовій війні.