28 жовтня - День визволення України від німецько – фашистських загарбників

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько – фашистських загарбників. Сьогодні, в 76-річницю звільнення українських земель, в Брусилові, біля Обеліску слави традиційно вшанували пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів у Другій світовій війні. Квіти від жителів громади поклали до Обеліску заступник Брусилівського селищного голови Світлана Приходько, секретар селищної ради Віктор Шкуратівський, ветерани війни і праці та працівники культури Брусилова. і дуже символічно, що по завершенню мітингу ветерани спільно із спеціалістами селищного Будинку культури висадили на клумбах біля СБК бульби тюльпанів, які подарувала активний член ветеранської організації селища Неоніла Макаренко, і які, ми віримо, заквітують навесні.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ ПІД ЧАС ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ – РОЗ’ЯСНЕННЯ ДЛЯ ГРОМАД

Експерти Програми USAID DOBRE, у співпраці з ВАОТГ, у вересні 2022 року провели вебінар «Земельні ресурси – як основа ефективної релокації», під час якого учасники обговорили: особливості діяльності ОМС при релокації підприємств; законодавство України, що визначає особливості земельних відносин для цілей релокації бізнесу та спрощення процедур при передачі земель у користування для розміщення виробничих потужностей; зміну цільового призначення земельних ділянок за спрощеною процедурою; алгоритм дій у випадку призупинення функціонування ДЗК тощо.

ДЕЗАКТИВАЦІЯ, ДЕГАЗАЦІЯ, ДЕЗІНФЕКЦІЯ, САНІТАРНА ОБРОБКА ЛЮДЕЙ ТА ЗНЕЗАРАЖЕННЯ ТЕХНІКИ

У воєнний час в результаті застосування противником масового зброї ураження людей, будівлі і споруди, транспортні засоби та техніка, територія, вода, продовольство і харчова сировина можуть виявитися зараженими радіоактивними, отруйними та бактеріальними засобами.

Засоби технічної реабілітації

Згідно чинного законодавства особа з інвалідністю може отримати засіб технічної реабілітації безкоштовно,  маючи  відповідний запис в індивідуальній програмі реабілітації особи з інвалідністю, що видається медико-соціальними експертними комісіями.