30 вересня відзначається день усиновлення

Щороку 30 вересня відзначається день усиновлення. Це важливий та відповідальний крок, який потребує великої та духовної сили, віри, надії та мудрості. Не випадково, що саме цей день збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

23 вересня 2022 року відбулося засідання Координаційної ради

23 вересня 2022 року відбулося засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми на території Брусилівської територіальної громади. Під час засідання були розглянуті питання, що стосуються організації надання соціальних послуг по зареєстрованих фактах домашнього насильства та насильства за ознакою статі на території нашої громади; посилення взаємодії між суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі; про основні напрямки реалізації заходів протидії насильству; проведення роз’яснювальної роботи з дітьми та підлітками в навчальних закладах, враховуючи реалії та нові виклики сьогодення.

Про важливість оплати спожитих комунальних послуг

В умовах підготовки підприємств теплопостачання до опалювального періоду 2022/2023 рр. одним із проблемних питань, що потребує особливої уваги, є питання заборгованості споживачів за спожиті теплову енергію та відповідні комунальні послуги.

Пам'ятка суб’єктам господарювання

Пам'ятка суб’єктам господарювання незалежно від форм власності, які здійснюють свою діяльність на території Брусилівської селищної територіальної громади щодо правил поведінки під час сигналу «УВАГА ВСІМ», «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»

30 вересня – День усиновлення в Україні

Вже стало традицією, в останній день вересня, відзначати прекрасне та величне свято День усиновлення, символ добра та милосердя громадян, які відкривають свої серця і двері домівок для дітей, обділених долею.

Допомога від естонських друзів

У рамках співпраці України з Естонією  та реалізації плану з повоєнного відновлення Житомирської області була надана гуманітарна допомога від Естонської Республіки у вигляді 12 автобусів Iveco Irisbus. Цей транспорт в Естонії використовувався для обслуговування пасажирських регулярних ліній.   27 вересня  в м. Малин ключі від одного з таких автобусів отримав голова Брусилівської селищної громади Володимир Габенець. Даний автобус буде забезпечувати підвіз школярів до місць навчання та у зворотньому напрямку.