Виставка дитячих малюнків від Ольги Мединської

31 серпня в приміщенні Брусилівського селищного Будинку культури відбулося відкриття виставки дитячих малюнків «Україна сьогодні очима дітей». Всього представлено понад 80 робіт. Ініціатором та організатором виставки стала художниця, дизайнерка, волонтерка Ольга Мединська. На заході були присутні діти – автори робіт та їхні батьки. На відкритті виставки своїми думками щодо дитячої творчості поділилися секретар селищної ради Віктор Шкуратівський, заступник селищного голови Світлана Приходько та начальник відділу культури, туризму та ЗМІ Лариса Філоненко.

ЖИТОМИРСЬКА ОВА ІНФОРМУЄ: ВІДНИНІ ВСІ ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ АГРАРІЇВ – НА ЄДИНІЙ ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМІ

Як повідомляє Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА, віднині всі програми підтримки аграріїв – на єдиній онлайн-платформі  Державний аграрний реєстр (dar.gov.ua).

Благодійний концерт в Водотиях

Я вдячний кожному, хто сьогодні прийшов на наш благодійний захід. Ми не припиняємо підтримувати наших захисників, які ціною власного здоров'я та життя боронять нашу країну. Спільними зусиллями ми зможемо перемогти окупанта, дотримуючись принципу:"Роби те, що можеш, із тим, що маєш, там, де перебуваєш".

Благодійний вечір української пісні у Приворотті

28 серпня у Приворотті відбувся благодійний концерт - вечір української пісні присвячений Дню Незалежності України. На заході зі словами вітання виступила заступник Брусилівського селищного голови Світлана Приходько, староста Приворотського старостинського округу Юлія Каменчук. Народний вокальний гурт "Дзвін" (керівник Ірина Угніч) дарував присутнім українські народні та авторські пісні. У залі панувала атмосфера свята народної творчості, високого пісенного мистецтва, єднання людей навколо однієї найважливішої цілі - перемоги над ворогом. На благодійному вечорі української пісні було зібрано 7000 гривень на потреби ЗСУ.

Сьогодні День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

29 серпня в Україні відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну з найкривавіших подій війни на сході України — Іловайську трагедію.

На благодійному концерті Брусилівського СБК зібрано 25050 гривень

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи свободу і незалежність своєї Батьківщини..  А Батьківщина – це батько і мати, дружина і діти, рідна домівка. Мир та спокій у наших містах, будинках та сім’ях залежить від сили духу наших захисників та від можливостей Збройних Сил України.

Культурний фронт триває...

Культурний фронт триває... Батьківська любов в усі покоління і віки допомагає дітям переборювати будь-які труднощі, а мамина молитва є оберегом і надійним щитом для синів і дочок. У виконанні аматорів Озерського сільського Будинку культури сестер Валентини Клименко і Тетяни Оніщук та Олександра Кучина звучить пісня "Мамина молитва".

До Дня Державного прапора

Сьогодні, 23 серпня, відбувся мітинг до Дня Державного прапора України. На зібранні було урочисто піднято прапор України. Брусилівський селищний голова привітав присутніх із цим Державним святом та вручив подяки учасникам добровольчих формувань Брусилівської селищної територіальної громади, медикам, педагогам та волонтерам. Старостам громади було вручено прапори України. Хвилююче звучало «Многая літа…» у виконанні народного вокального колективу «Дзвін» Приворотського сільського Будинку культури. Хай на всій території України якнайшвидше замайорить Державний прапор України!