Дякуємо за допомогу

Брусилівська громада щиро дякує за надану гуманітарну допомогу Благодійному фонду BGV (англійською – BGV Charity Fund), який створений для організації допомоги Україні під час війни та відбудови країни після перемоги. Ця допомога – продукти харчування та предмети першої необхідності – надається виключно внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають на території Брусилівщини, та тим, хто прибув у нашу громаду та прийняв рішення шукати місце проживання за її межами.

Сплата комунальних послуг в умовах воєнного стану

Чи можна на період дії воєнного стану не платити за комунальні послуги? Чи будуть нараховувати пеню та штрафи за несплачену комуналку? Кому можуть відшкодувати витрати на комунальні послуги? Відповіді на ці запитання – у консультації фахівця сектору Брусилівське бюро правової допомоги Юрія Ободзінського.

До 50-их роковин дня пам’яті Івана Огієнка

Сьогодні, 29 березня 2022 року  Брусилівщина відзначає 50-ті роковини дня пам’яті нашого славного земляка Івана Огієнка. Брусилівським селищним головою Володимиром Габенцем було покладено квіти до підніжжя пам’ятника Іванові Огієнку. Звертаючись до присутніх Володимир Васильович відзначив, що пророчими були слова Івана Огієнка про неминучість війни з росією. І тільки наша перемога над ворогом дозволить мати Єдину Суверенну Незалежну Українську державу.

ВОЛОНТЕРИ ПОТРІБНІ !

Можете комунікувати по телефону, електронній пошті, в месенджерах та соцмережах для залучення ресурсів із-за кордону на підтримку українському народу та української армії?

ДПС працює: платники податків можуть ставити запитання як по телефону, так і через електронну пошту

Державна податкова служба України працює в оперативному режимі (окрім центрів обслуговування платників) та продовжує забезпечувати ведення обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску з метою наповнення бюджету.