ВАЖЛИВО!!!

З 27 лютого на Житомирщині комендантська година починає діяти раніше - із 18.00. Про це на брифінгу 27 лютого сказав голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

СБУ затримала агентів спецслужб РФ у Києві та Харківській області

За інформацією відомства, у Києві СБУ затримала громадянина, який представився іноземним журналістом. Водночас жодного підтвердження цьому він надати не зміг, а під час обшуку в його телефоні було знайдено фотографії розміщення позицій українських військ.

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 23 ЛЮТОГО БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 19 300 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

В Україні триває введення бустерної дози вакцини від коронавірусу для усіх охочих дорослих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися раніше.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЦЬОГОРІЧ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ МАЛИН-НОВЕ ЖИТТЯ

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» цьогоріч у Житомирській області планується відремонтувати більше 70 км доріг місцевого значення.

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 22 ЛЮТОГО БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 18 700 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

Деякі питання підготовки фізичних осіб, які надають послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності із прийняттям восени 2021 року постанови Кабінету Міністрів України від 06.10.2021 № 1040 "Деякі питання призначення і виплати компенсації

Із прийняттям восени 2021 року постанови Кабінету Міністрів України від 06.10.2021 № 1040 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі», перед жителями нашої громади, постає головне питання: «Що потрібно зробити?».