Свято працівників культури

Дата: 13.11.2017 14:28

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в приміщенні дитячої музичної школи відбулися урочистості, на яких вшановували клубних і бібліотечних працівників Брусилівщини, викладачів ДМШ, співаків, музикантів і гумористів- всіх, хто своєю працею і своїми талантами зберігає та збагачує українську національну культуру.

Працівників культури і аматорів народної творчості вітали керівник апарату райдержадміністрації Л.В.Павлюк, голова районної ради Н.А. Рафальська, заступник голови Брусилівської селищної ради В.В. Шкуратівський, секретар селищної ради А.А.Волошенко, начальник відділу культури та ЗМІ селищної ради  Л.М.Філоненко та голова районної організації профспілки працівників культури  Г.В.Дяченко. Від народного депутата П.В.Дзюблика з вітальним словом виступила його представник в Брусилівському районі Н.В.Осадчук.    За сумлінну працю,  вагомий внесок в розвиток культури району та з нагоди свята винуватці торжества були відзначені почесними грамотами. Прекрасну концертну програму, яка додала всім присутнім святкового настрою, представили учні і викладачі музичної школи та аматорський колектив «Калинонька» Биківського сільського клубу.