16 січня в Брусилівському селищному Будинку культури відбувся фестиваль колядок і щедрівок «Коляда Івану  Огієнку» з нагоди 136-ої річниці від дня народження нашого славного земляка, відомого вченого, літератора, перекладача та громадського діяча Івана Огієнка, ієрарха православ’я митрополита Іларіона, людини котра все своє життя пристрасно і одержимо творила Україну і стала духовним світочем української нації. Всіх присутніх на святковому дійстві вітали голова районної ради Ніна Рафальська,  перший заступник голови Брусилівської райдержадміністрації Олександр Ненюк та Брусилівський селищний голова Володимир Габенець, які і були  ініціаторами та організаторами святкового фестивалю.

Розпочав фестиваль колядок народний вокальний ансамбль «Чарівниця» селищного Будинку культури. З вітальним словом перед глядачами виступив благочинний Української православної церкви Київського патріархату, настоятель Свято-Воскресенської церкви Брусилова отець Олег, а різдвяні  колядки і щедрівки  всім присутнім подарували прихожани із  Свято-Воскересенської церкви Брусилова та священники і прихожани  УПЦ КП  з Високого, із Соловіївки, з Нових Озерян та прихожани з Покришева. З великим інтересом  глядачі зустріли виступ настоятеля римо-католицької парафії Святого Духа селища отця Сергія Серебровського та колядників парафії, а також пастора церкви «Світло Євангеліє» Сергія Тарасюка і об’єднаний хор церкви «Світло Євангеліє» з Брусилова, Хомутця і Морозівки.  «Бог один, а ми всі його діти і поміж себе брати. З’єднаймося у гарячій любові до незалежної боголюбивої України і до її церкви. З’єднаймося в непохитній вірі, що ми її будуємо...»– закликає Іван Огієнко. « Живімо в єднанні!» – лунає крізь десятиліття. Дослухаймося  і єднаймося навколо одвічних цінностей добра, милосердя та прощення.  Щастя всім у новому році! Бережімо один одного!..