Шановні працівники охорони здоров’я Брусилівщини!

Дата: 17.06.2022 12:54

Професія медика  — унікальна, для кожного,  хто живе своєю професією, це не лише робота, а й  служіння. Завдячуючи професійності, небайдужості та великодушності медика - люди народжуються на світ, живуть, радіють та здійснюють мрії!

З початком повномасштабної війни на території України медики Брусилівщини  не вагаючись залишилися в строю багатотисячної армії медичних працівників України.  І з того дня, і в день, і в ночі, люди в білих халатах  єдиним фронтом боронять життя і здоров’я українців .

У переддень професійного свята прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю!

Хай наша спільна мрія-Перемога, здійсниться якнайшвидше!  Хай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Хай у ваших домівках завжди панують  мир і щастя. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та вашим родинам!

Брусилівський селищний голова Володимир Габенець