Відбулася 15 сесія Брусилівської селищної ради 8 скликання

Дата: 24.11.2021 15:17

24 листопада 2021 року відбулася  15 сесія Брусилівської селищної ради 8 скликання. На розгляд сесії були винесені наступні питання: про затвердження старости Брусилівської  селищної ради, про внесення змін до персонального складу  виконавчого комітету Брусилівської селищної ради, про закріплення депутата Компанця М.Б. за округом та погодження  графіку прийому громадян на 2021-2022 роки, про затвердження Програми  благоустрою населених пунктів Брусилівської селищної територіальної громади на 2022 рік, про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Брусилівської селищної територіальної громади на 2022-2026 року, про затвердження Комплексної Програми оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки на 2022 – 2026 роки та інші. Всьго розглянуто 70 питань. Детальніше можна ознайомитися з рішеннями на нашому сайті в рубриці "Офіційні документи".