Фото без опису  У рамках програми Президента «Велике будівництво» у Житомирській області триває розбудова дорожньої галузі. Зокрема на завершальному етапі перебувають роботи з ремонту автомобільної дороги С061506 на ділянці 7 км +150 (під’їзд до села Пояски) в Олевській громаді.

  Як зазначив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, важливість цього маршруту полягає у тому, що він є основною дорожньою артерією із низкою населених пунктів, в одному з яких знаходиться передовий освітній заклад області – Біотехнологічний ліцей у селі Радовель.

  Вже нині учні Поясківського філіалу, які навчаються у Радовельському ліцеї, можуть комфортніше доїжджати до навчального закладу.

  Наразі асфальтобетонною сумішшю встелено 5 км дороги, ще біля 2 км – «перехідні», які зі слів підрядника, мають доробити наступного року. Триває облаштування узбіччя дороги, нанесення дорожньої розмітки та заміна дорожніх знаків.

  Загалом проєктом будівництва передбачено укладання асфальтового покриття від села Пояски до перехрестя з дорогою Болярка – Радовель.

  Нагадаємо, що в рамках президентської програми також завершуються роботи з влаштування дорожнього покриття на автодорозі Житомир — Чернівці.