ПІД ЧАС РОБОЧОЇ ПОЇЗДКИ ЗАСТУПНИЦЯ МІНІСТРА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ІРИНА МИКИЧАК ОГЛЯНУЛА ОБ’ЄКТИ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» НА ЖИТОМИРЩИНІ

Дата: 20.10.2021 09:40

20 жовтня, у Житомирській області з робочою поїздкою перебуває заступниця Міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак, під час якої вона проінспектувала низку закладів медичної інфраструктури регіону, у тому числі реконструйованих/побудованих у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Зокрема Ірина Микичак відвідала відділення екстреної медичної допомоги КНП «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради у с. Станишівка.

Сучасне відділення екстреної медичної допомоги у Станишівці реконструйовано на базі приймально-діагностичного відділення лікарні.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА, роботи з реконструкції розпочато у 2020 році за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах.

Відповідно до проєкту виконано реконструкцію існуючого приймального відділення на 1-му поверсі будівлі медичного закладу, облаштовано ізолятор з окремим входом з пандусом для маломобільних груп населення, влаштовано бокси під’їзду автомобілів «швидкої допомоги».

Також згідно з проєктом виконано І-шу чергу термосанації фасадів будівлі (утеплення стін і цоколю з подальшим оздобленням).

Проєктом благоустрою виконано частковий ремонт асфальтобетонного перекриття, ремонт вимощення.

Нагадаємо, що сьогодні Наталія Остапченко та Ірина Микичак взяли участь у відкритті сучасного медичного центру «Радовель».

Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» здійснюється реконструкція з прибудовою Житомирського обласного онкологічного диспансеру.