Житомирська область, Житомирський район

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ КОРОСТЕНСЬКОГО РАЙОНУ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ КОРИСТУЮТЬСЯ ВІДБУДОВАНОЮ ДОРОГОЮ, – ЮРІЙ ТАРАСЮК

Дата: 23.09.2021 10:25

Про це повідомив голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк під час інспектування об’єктів програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”, які реалізуються в районі.

“Завдячуючи плідній співпраці державної влади та місцевого самоврядування, на трасі Коростень – Новоград-Волинський було проведено капітальний ремонт автомобільної дороги С 060707 під’їзд до станції Омелянівка. Відтепер жителі та гості району можуть із легкістю дістатися пункту призначення”, – зазначив Юрій Тарасюк.

У рамках президентської програми було відремонтовано ділянку дороги км 0+000 км 1+495. Окрім відновлення дорожнього полотна у ході проведення робіт також розчищено узбіччя та нанесено розмітку.