10 вересня 2021 року у Брусилові відбулася Друга Брусилівська книжкова толока. Ідея проведення, якої належить письменнику Володимиру Святненку та Брусилівському селищному голові Володимиру Габенцю. До Брусилова на це Всеукраїнське дійство приїхали письменники, науковці та видавці з усіх куточків України. Найбільші делегації були зі Львова, Києва та Житомира. Учасників цього книжкового свята вітали керівник апарату Житомирської обласної державної адміністрації Олег Шарварко, голова Житомирської районної державної адміністрації Юрій Денисовець, Брусилівський селищний голова Володимир Габенець. Протягом роботи толоки працювали п’ять локацій, а саме: книжкова виставка-продаж, презентації творів авторами, друга - поетичні читання, третя - козацька платформа, фестиваль «Світ дитячої книг», зустріч письменників з бібліотекарями та тренінг.

На особливу увагу заслуговує робота поетичної локації. Адже на ній відбулося нагородження лавреатів та переможців Всеукраїнського поетичного фестивалю-конкурсу «І тихим островом калиновим згадалось батьківське село».

Всього в поетичному змаганні взяли участь 185 поетів України. З них поважним  журі у складі: Антоніни Царук – поетеси, літературознавця, кандидата філологічних наук, Віктора Крупки – письменника, педагога, літературознавця, кандидата філологічних наук та Тетяни Череп-Пероганич – журналістки, громадської діячки, письменниці, лавреатки міжнародних премій та конкурсів було прочитано 555 творів та вибрано 34 лавреати із них 5 переможців. Найщиріші вітання переможцям.

1 місце – Віктор Волощенко місто Київ,

2 місце – Людмила Юферова з Кіровоградщини,

3 місце – Наталія Данилюк з Івано-Франківщини,

Спеціальну відзнаку отримали Галина Бендза-Коцовська з    міста Львова та Олександр Ватага з Вінниччини.

Переможці отримали грошові премії, дипломи та сувенірні відзнаки. Щира вдячність за участь в конкурсі та відвідини древнього Брусилова.

Родзинкою книжкової толоки була презентація книги нашого земляка, письменника, краєзнавця Володимира Святненка «Брусилівщина в іменах. Науковці» на яку приїхали герої книги наші земляки - науковці з усієї України.

Також окрасою толоки була виставка робіт майстра народної творчості Аркадія Поліщука. Дякуємо всім хто долучився до участі та організації цього книжкового свята.

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису