Житомирська область, Житомирський район

СТВОРЕННЯ ІНДУСТРІАЛЬНИХ ПАРКІВ – СТРАТЕГІЧНО ВАЖЛИВЕ ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО

Дата: 04.08.2021 09:57

30 липня у Житомирській ОДА відбулася чергова нарада з громадами учасницями проєкту Секторальної підтримки ЄС «Мережа індустріальних парків «Західний індустріальний кластер» – Малинською та Брониківською громадами.

Нараду провів заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський спільно з в.о. директора установи “Агенція регіонального розвитку Житомирської області” Маргаритою Сіранчук та представниками Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації.

Деталі тут: /zhytomyr-rda.gov.ua/stvorennia-industrialnykh-parkiv-stratehichno-vazhlyve-zavdannia-prohramy-prezydenta-velyke-budivnytstvo-viktor-hradivskyj/