Фото без опису   30.06.2021 року відбулося засідання конкурсної комісії по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних,  стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  у 2021 році.

За результатами конкурсу визначено:

• ТОВ «Нова Надія»: Аптека № 13, вул.Митрополита Іларіона, 31, смт Брусилів, Брусилівський р-н., Житомирська обл., на  безоплатне забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;
  • КНП «Брусилівська лікарня», вул. Лермонтова, 41, смт Брусилів, Брусилівський р-н., Житомирська обл., на безоплатне позачергове та пільгове першочергове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних матеріалів та прирівняних по вартості до них, що визначаються Міністерством охорони здоров’я України) громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Марія ШАРАМКО, начальник відділу