Відбулася 9 сесія Брусилівської селищної ради 8 скликання

Дата: 26.05.2021 16:11

26 травня 2021 року відбулася 9 сесія Брусилівської селищної ради 8 скликання. На розгляд сесії виносилися наступні питання: про звернення депутатів Брусилівської селищної ради, про надання згоди на прийняття нерухомого майна  у комунальну власність селищної ради, про звернення депутатів Брусилівської селищної ради до Житомирської районної державної адміністрації, про внесення змін до структури і чисельності апарату та виконавчих органів Брусилівської селищної ради, про затвердження реєстрів та переліків пам’яток культурної спадщини Брусилівської селищної територіальної громади, про затвердження примірного Положення про клубну установу Брусилівської селищної ради та примірного Положення про клубне формування клубної установи та інші. Детальніше з рішеннями ви можете ознайомитися на нашому сайті в рубриці "Офіційні документи" в розділі "Підсумки відкритого поіменного голосування". Всього було розглянуто 78 питань.