Внаслідок масштабних лісових пожеж в Овруцькому районі найбільше постраждали села Магдин, Острови, Личмани та Нижня Рудня. Багато людей залишились без даху над  головою, без речей та засобів  для існування.

Повідомляємо, що, за домовленістю з місцевою владою районів та обласною радою, Житомирська обласна організація Товариства Червоного Хреста України відкрила спеціальний рахунок для прийняття грошової допомоги потерпілим внаслідок пожежі.

Зібрані кошти будуть спрямовані, передусім, на закупівлю будівельних інструментів та матеріалів для відновлення житла місцевих жителів, а також для придбання товарів першої необхідності.

Рахунок, на який можна перерахувати кошти та допомогти постраждалим від пожеж:

Житомирська обласна організація Товариства Червоного Хреста України

р/рах. UA863808050000000026000682727 в АТ «Райффайзен Банк Аваль»

код ЄДРПОУ 02940173

МФО 380805.