Звертаємося до жителів громади, керівників підприємств, установ, закладів та організацій!

Дата: 11.02.2020 14:28

Кожного року на початку весни селищна рада  організовує акції із благоустрою, які тривають протягом березня-квітня і завершуються  Днем довкілля. Цього року ми традиційно запрошуємо до прибирання всі підприємства, установи, заклади, організації, які функціонують на нашій території, а також всіх громадян. Відрадно, що до цієї акції долучається переважна більшість трудових колективів та жителів і  проводять роботи  із впорядкування територій навколо будинків, їх прилеглих територій, здійснюють зовнішнє фарбування чи побілку своїх виробничих, торгових приміщень, побілку дерев, висаджують нові дерева та кущі, прибирають сміття та  проводять інші роботи.

Виконавчим комітетом Брусилівської селищної ради 05.02.2020 прийнято рішення «Про затвердження заходів з благоустрою та підтримки чистоти в населених пунктах Брусилівської селищної ради на 2020 рік», яким дано завдання:

- керівникам підприємств, установ, організацій, закладів  забезпечити  належний  санітарний  стан  на закріплених  за ними територіях. Установити  єдиний щотижневий санітарний день  - четвер;

- керівникам  підприємств, установ, організацій, закладів, приватним підприємцям, які здійснюють свою діяльність  на території селищної ради, у разі відсутності, встановити  біля приміщень контейнери, урни для сміття та забезпечити  їх своєчасне  звільнення від сміття.

- жителям територіальної громади Брусилівської селищної ради   провести  прибирання прибудинкових території, забезпечити прибирання  будівельних та інших  матеріалів з прилеглої до земельної ділянки території, тротуарів та проїздних частин доріг;

- керівникам підприємств, установ, організацій, закладів не залежно від форм власності, ТЕРМІНОВО укласти  угоди (договори) на вивезення  побутових відходів і сміття з КП «Добробут». Заборонити накопичення та спалювання  сміття біля закладів торгівлі, підприємств, установ, організацій, закладів;

- привести у належний стан  кладовища,  місця поховання, братські могили, пам’ятні знаки. Провести суботники по впорядкуванню територій громадських кладовищ.

- провести  заходи щодо  ліквідації стихійних сміттєзвалищ,  які виникли на території населених пунктів селищної ради на територіях загального користування, вздовж лісосмуг, доріг;

- провести заходи по видаленню сухостійних та аварійних дерев, вирубування чагарників вздовж доріг;

- взяти участь у  заходах  по   озелененню  населених пунктів  селищної ради;

- провести   заходи  щодо  очистки та  побілці бордюр  біля проїзджих частин  доріг, очистки снігу в зимовий період.

Крім цього вищевказаним рішенням дано завдання уповноваженим особам та в.о. старост:

- провести подвірні обходи  по всіх населених пунктах селищної ради, з метою вручення попереджень про необхідність дотримання Правил благоустрою  території населених пунктів Брусилівської селищної ради;

- систематично проводити рейди по виявленню порушників Правил благоустрою території населених пунктів Брусилівської селищної ради,  вживати заходів по притягненню їх до адміністративної відповідальності.

Є надія, що і цього року  всі ці добрі традиції та починання підтримають всі без винятку установи, підприємства, організації, а також жителі населених пунктів Брусилівської селищної ради.

Відділ комунальної власності.

надзвичайних ситуацій,