У Брусилові серійного крадія засудили до позбавлення волі строком на 3роки і 2 місяці

Дата: 31.01.2020 15:02

Коростишівською місцевою прокуратурою здійснено публічне обвинувачення у справі щодо скоєння місцевим жителем низки крадіжок.

За результатом розгляду справи вироком Брусилівського районного суду місцевого жителя визнано винним у скоєнні злочинів за ч. 2, 3 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна, вчинене повторно, поєднане з проникнення у житло) та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки 2 місяці.

Так, раніше неодноразово судимий за злочини майнового характеру місцевий житель в одному із сіл Брусилівського району в кінці серпня 2017 та січня 2019 року проник до домогосподарства разом із спільницею, яка вже засуджена, та викрав побутову техніку та алюмінієву драбину. Усі викрадені речі він збув, а гроші витратив на власні потреби.

Відтак зараз йому доведеться частину життя провести за гратами.

Коростишівська місцева

прокуратура