Подарунок бібліотеці - то дарунок для усієї громади

Дата: 21.10.2019 17:44

Дарування книг у бібліотеку - це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення книжкового фонду. Дарунки книг у бібліотеку - це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. А факт надходження дарів - це показник престижу бібліотеки, її місця у суспільному житті. Працівники Брусилівської бібліотеки для дітей, читачі, вчителі та користувачі дитячої бібліотеки щиро вдячні нашому земляку, письменнику, краєзнавцю, публіцисту, лауреату Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка Святненку Володимиру Григоровичу, який за власний кошт придбав для Брусилівської бібліотеки для дітей книги сучасних українських авторів. Це книги: Лесі Мовчун, Євгена Букета, Петра Кухарчука, Софійки Сови, Євгенії Юрченко, Галини Римар, Івана Ющука. Ці книги є справжнім скарбом для нашої бібліотеки. Ми щиро та безмежно вдячні Володимиру Святненку за подаровані книги. Адже саме із книги починається формування у дітей любові до рідного краю, виховання патріотів, захисників Батьківщини. Колектив бібліотеки, читачі, вчителі та користувачі бажають Володимиру Григоровичу  крепкого здоров'я, довголіття, успіхів, достатку та творчого натхнення.