Подарунок до Нового року!

Дата: 26.12.2018 13:05

Брак житла – одна із найболючиших проблем сьогодення. На сьогоднішній день на соціальному квартирному обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на позачергове отримання житла перебуває 23 особи з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Більшість із них мають можливість проживати у сім’ях родичів, знайомих. Але є такі, хто такої можливості не має… Наприкінці 2018 року, завдяки Брусилівській селищній раді новорічний подарунок, житло, отримали двоє осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, які також є учасниками бойових дій, мають власні сім’ї.

Хочеться наголосити, що дані особи не мали надії отримати житло, так як у 2019 році вказаним виповнюється 23 роки, що є головною причиною відмови в отримання соціального житла відповідно до чинного законодавства.

Дуже дякуємо, Брусилівській селищній раді, за такий великодушний вчинок, за подаровану надію в світле, щасливе майбутнє!

Л. Мельник, начальник служби у справах дітей,

сім’ї та молоді селищної ради