Фото без опису  Минають роки, відлітаючи у вічність, але не згасає пам’ять  про тих, хто ціною власного життя захистив нашу  країну від  гітлерівської агресії. 30 жовтня 2001 року Указом Президента України  « …на підтримку ініціативи ветеранів  війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період великої Вітчизняної війни 1941–1945 років, увічнення їх пам’яті…» було встановлене щорічне  відзначення Дня партизанської слави 22 вересня. Щороку  на колишньому обійсті родини  Макаренко в Брусилові, біля пам’ятника учасникам партизанського руху  на Брусилівщині, збираються жителі селища, щоб вшанувати пам'ять учасників партизанського руху в роки Другої  світової війни, віддати данину поваги тим, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи свого життя. Перед присутніми на мітингу пам’яті виступили голова районної ради Рафальська Н.А., керівник апарату райдержадміністрації Павлюк Л.В.,  секретар селищної ради Волошенко А.А., голова районної  організації   ветеранів війни і праці Гаєвський М.І., учасник АТО Ненюк А.А.. Дорогою ціною заплатив наш народ у цій  найстрашнішій за всю історію 20-го століття війні. Хвилиною мовчання вшанували  пам’ять всіх, хто нехтуючи смерть, зупинив  фашистську навалу ціною власного життя, хто поліг  смертю хоробрих на фронті, у партизанських загонах та  підпіллі, у гітлерівських катівнях  і таборах смерті, пішов із  життя від ран і хвороб. День партизанської слави є державним визнанням  неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу  над нацистськими загарбниками, відновлення історичної справедливості щодо визнання масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали.

Методист СБК Т.Івасенко

.