Дата: 13.07.2018 10:39

Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах договору оренди  індивідуально визначеного  (нерухомого) майна – частину приміщення  Брусилівського селищного будинку культури, площею 24,4 кв.м, розміщене за адресою: Житомирська обл., смт. Брусилів, вул. Митрополита Іларіона,17, що знаходиться на балансі відділу культури, туризму та діяльності засобів масової інформації Брусилівської селищної радидля розміщення офісного приміщення.

Для участі у конкурсі необхідно подати на розгляд конкурсної комісії за адресою: смт. Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2, 1-й поверх (загальний відділ Брусилівської селищної ради), наступні документи:

• заяву на участь у конкурсі;
  • конкурсні пропозиції щодо розміру орендної плати гривень  в місяць  без  ПДВ за  частину приміщення (запечатані в конверті);
  •  відомості про учасника конкурсу (копія свідоцтва про державну реєстрацію, довідка з органу податкової служби про перебування на обліку платника податків);
  • належним чином оформлену довіреність (в разі потреби), видану представнику юридичної особи для участі у конкурсі;
  • копії установчих документів.
  • копії документів, що підтверджують сплату завдатку у розмірі орендної плати за 1 місяць згідно з початковим розміром орендної плати.

Початковий розмір орендної плати  за користування частиною приміщення  Брусилівського селищного будинку культури, площею 24,4 кв.м, в місяць без ПДВ,  відповідно до звіту  про оцінку майна,  складає 1357 грн. 66 коп. в місяць.

Переможець конкурсу відшкодовує вартість незалежної оцінки та несе витрати, пов’язані з утриманням орендованого майна і сплатою комунальних послуг.

Прийняття документів на конкурс здійснюється протягом 10 днів із дня опублікування оголошення, до 16.07.2018 року

Ознайомитися з умовами оренди та відомостями про об’єкт оренди можна за адресою: смт. Брусилів, вул. Митрополита Іларіона, 50 Відділ комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та екології селищної ради телефон  для довідок: 3-04-85.

Оголошення висвітлене на офіційному веб-сайті Брусилівської селищної ради від 05.07.2018 року  в 09:28 вважати не дійсним

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)