Фото без опису    Виконавчий комітет Брусилівської селищної ради, відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад:

 - головний  спеціаліст відділу юридичного забезпечення Брусилівської селищної ради;

- спеціаліст загального відділу Брусилівської селищної ради,

віднесених до VІІ категорії посад органів місцевого самоврядування.

Основні вимоги до кандидатів:

Головний  спеціаліст відділу юридичного забезпечення Брусилівської селищної ради - повна вища  юридична освіта відповідного за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст (магістр). Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років. Вільне володіння державною мовою, володіння навичками роботи на  комп’ютері  та вміння  працювати з іншими технічними засобами,  необхідними для виконання службових обов’язків;

Спеціаліст загального відділу Брусилівської селищної ради - базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра. Вільне володіння державною мовою, володіння навичками роботи на  комп’ютері  та вміння  працювати з іншими технічними засобами,  необхідними для виконання службових обов’язків.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом організаційно-кадрового забезпечення Брусилівської селищної ради.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу опублікування оголошення (до 17.03.2018 включно) за адресою:

12601, Житомирська область, Брусилівський район, смт. Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2

Телефон для довідок:  30473  

    Перед подачею необхідних документів на заміщення вакантних посад осіб місцевого самоврядування відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції»  кандидати  на посади уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування повинні подати електронну декларацію за минулий рік.

 

 

 

                              Габенець В.В., селищний голова