Наступний крок медичної  реформи -  створення госпітальних  округів

Дата: 12.06.2017 14:44

Наступний крок медичної  реформи -  створення госпітальних  округів. В  Житомирській  області  створено  чотири госпітальні  округи. Госпітальний округ - це функціональне об'єднання закладів охорони здоров'я, розміщених на відповідній території, що забезпечує надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню такої території. Вони створюються з метою організації мережі закладів охорони здоров'я у спосіб, що дасть змогу забезпечити   гарантований своєчасний доступ населенню до послуг вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги належної якості.

КУ «Брусилівська ЦРЛ»  -  заклад  охорони здоров’я, що забезпечує  надання вторинної  ( спеціалізованої )  медичної  допомоги населенню Брусилівського району , згідно  Розпорядження Кабінету Міністрів  України  від 22  березня 2017  року № 196-р «  Про  затвердження переліку  та  складу госпітальних  округів  Житомирської  області», входить до  складу Житомирського   госпітального округу. Керівним  органом госпітального округу є Госпітальна рада.

Рішенням сьомої сесії сьомого  скликання Брусилівської селищної  ради Представниками Госпітальної ради Житомирського  госпітального округу від Брусилівської селищної ради  делеговано  селищного  голову Габенця Володимира Васильовича  та головного  лікаря КУ «Брусилівська ЦРЛ» Хабазу Сергія Володимировича.

Рішенням сімнадцятої сесії   сьомого   скликання Брусилівської  районної  ради представником Госпітальної ради  від Брусилівської  районної  ради  делеговано  голову ради  -   Рафальську Ніну Анатоліївну.

Відділ охорони  здоров’я Брусилівської селищної ради