Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території садибної житлової забудови по вул. Озерянська в смт. Брусилів, Брусилівського району, Житомирської області.

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Оголошення про проведення громадських слухань

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території садибної житлової забудови по вул. Центральна в с. Карабачин, Брусилівського району, Житомирської області.

Про скликання  чергової 4 сесії Брусилівської селищної ради 8 скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відбудеться чергова четверта  сесія селищної ради 8  скликання  16 грудня 2020 року  о  10 годині в залі засідань селищної  ради.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ В БРУСИЛІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ!

На виконання рішення виконавчого комітету селищної ради від 09.09.2020р. №1405 (повний текст рішення виконкому висвітлено на сайті селищної ради в рубриці «Офіційні документи») Брусилівською селищною радою в період з  01 жовтня по 31 грудня 2020 року на території всіх населених пунктів селищної ради проводиться інвентаризація  списків осіб та перереєстрація громадян, що перебувають на квартирному обліку та моніторинг сукупного доходу громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку, як таких, що потребують поліпшення житлових умов та соціального захисту.

Про скликання  позачергової 3 сесії Брусилівської селищної ради 8 скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відбудеться позачергова третя сесія селищної ради 8  скликання   9 грудня 2020 року  о  10 годині в залі засідань селищної  ради.

Оголошуємо конкурс

Брусилівська селищна рада, відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад: