Про скликання  чергової шостої   сесії Брусилівської селищної ради восьмого  скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  24 лютого  2021 року  о  10 годині в залі засідань селищної  ради відбудеться чергова шоста   сесія селищної ради восьмого   скликання.

Встановлено тариф на теплову енергію

Виконкомом Брусилівської селищної ради прийнято рішення від 03.02.2021р. №126 «Про встановлення на території Брусилівської селищної ради тарифу на теплову енергію з використанням альтернативних джерел енергії  для ТОВ «Теплодар-2013».

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ – СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГИ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ селища Брусилів та села Хомутець!

Питання забезпечення питною водою є і завжди залишатиметься актуальним. Нажаль на сьогодні надзвичайно гострою стала проблема неналежної оплати споживачами послуг з водопостачання. Стабільна робота Хомутецького комунального підприємства «Джерельце» (надалі підприємство) знаходиться у прямій залежності від рівня оплати споживачами отриманих послуг з водопостачання.