УВАГА:  КОНКУРС!

Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради оголошує конкурс на  заміщення вакантної посади директора Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради (поштова адреса: 12610, Житомирська область, Брусилівський район, с. Ставище, вул. Житомирська, 103).

Про скликання чергового засідання виконавчого комітету селищної ради восьмого скликання

Керуючись ст.ст.  42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  п.п.2 ст. 6 р. 1, п.п.1 ст. 11 р. 3 Регламенту роботи виконавчого комітету Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області восьмого скликання, затвердженого рішенням виконкому селищної ради від 02.12.2020 року № 1, відбудеться десяте чергове засідання  виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого скликання 05 травня 2021 року о 10-00 годині в залі засідань за адресою: смт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2.

Виконкомом Брусилівської селищної ради прийнято рішення від 07.04.2021р. №239 «Про встановлення на території Брусилівської селищної ради тарифу на теплову енергію з використанням альтернативних джерел енергії».

Оголошення про проведення громадських слухань

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території садибної житлової забудови по: вул Єдності, смт. Брусилів, Брусилівського району, Житомирської області.

Оголошення про проведення громадських слухань

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території громадської забудови на вул. Центральна в с.Осівці, Брусилівського району, Житомирської області.