Про визначення уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних,  стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  у 2021 році

30.06.2021 року відбулося засідання конкурсної комісії по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних,  стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  у 2021 році.

Запрошуємо на традиційне святкове дійство "Ой на Івана, та й на Купала"

Запрошуємо на традиційне святкове дійство "Ой на Івана, та й на Купала", яке проходитиме 6 липня в Брусилові на ставку "Тихі верби". В програмі свята- прибирання Марени, конкурс віночків, Купальське вогнище, концертна програма з участю аматорів селищного Будинку культури. Початок о 20-000 годині.

Оголошення про початок формування конкурсної комісії по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катаст

Відповідно до рішення десятої сесії восьмого скликання Брусилівської селищної ради від 16.06.2021 № 425, оголошено про початок формування конкурсної комісії по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Оголошення про конкурс по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних,  стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  у 2021 році

Відповідно до рішення десятої сесії восьмого скликання Брусилівської селищної ради від 16.06.2021 № 425,  оголошується конкурс по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2021 році.

Про збір ідей проектів до Стратегії розвитку Брусилівської селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року

Брусилівська селищна рада за сприяння Житомирського регіонального офісу  Програми "U-LEAD з Європою" вносить зміни до Стратегії розвитку Брусилівської селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року (далі - Стратегія).

Оголошення про збір ідей проектів до Стратегії розвитку Брусилівської селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року

Брусилівська селищна рада за сприяння Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування розробляє Стратегію розвитку Брусилівської селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року (далі - Стратегія).