Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд: вул Травнева, смт. Брусилів, Брусилівського району, Житомирської області.

13:30:00 29.05.2018

До уваги автоперевізників району!

30 травня о 12.00 год. в залі засідань відбудеться засідання «круглого столу» щодо організації пільгового перевезення в Брусилівському районі.

12:08:21 24.05.2018

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Брусилівської  селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік»

Метою прийняття рішення Брусилівської селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік» є безумовне виконання норм чинного законодавства та збільшення надходжень до місцевого бюджету.

09:18:00 21.05.2018

Про оголошення конкурсу

Брусилівська селищна рада, відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг»,  оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад посадових осіб  відділу «Центр надання адміністративних послуг» Брусилівської селищної ради:

12:25:02 05.05.2018

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території  земельної ділянки по вул. Центральній в с. Водотиї Брусилівського району для будівництва Храму УПЦ КП.       Детальний план території земельної ділянки по вул. Центральній в с. Водотиї Брусилівського району для будівництва Храму УПЦ КП, розроблено на підставі рішення 10 сесії 7 скликання   № 357 Брусилівської селищної ради від 23.10.2017 «Про розроблення детального плану території».

15:23:00 04.05.2018

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території земельної ділянки загальною площею 5,2081 га яка розташована в смт. Брусилів вул. Костьольна, 2-А для реконструкції незавершеного будівництва автотранспортного підприємства під зерносушильний комплекс.       Детальний план території земельної ділянки загальною площею 5,2081 га яка розташована в смт. Брусилів вул. Костьольна, 2-А для реконструкції незавершеного будівництва автотранспортного підприємства під зерносушильний комплекс, розроблено на підставі рішення 16 сесії 7 скликання       № 515 Брусилівської селищної ради від 26.03.2018 «Про розроблення детального плану території».

15:19:00 04.05.2018

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території для будівництва амбулаторії загальної практики – сімейної медицини : вул. Центральна с.Водотиї, Брусилівського району, Житомирської області.       Детальний план території для будівництва амбулаторії загальної практики – сімейної медицини : вул. Центральна с.Водотиї, Брусилівського району, Житомирської області, розроблено на підставі рішення 15 сесії 7 скликання       № 496 Брусилівської селищної ради від 23.02.2018 «Про розроблення детального плану території».

15:14:00 04.05.2018