Оголошення

«До уваги суб’єктів підприємницької діяльності! ?Оголошується конкурс бізнес-проектів

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868, додаток 7. Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва в рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

16:39 09.02.2018

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд: вул Івана Франка, с. Вільшка, Брусилівського району, Житомирської області.

14:55 05.02.2018

Про оголошення конкурсу

Брусилівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» Брусилівської селищної ради.

15:22 26.01.2018

Гранти на створення двох центрів післяврожайної обробки в секторі овочів та секторі фрукти-ягоди

Проект USAID «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», надалі – «Кімонікс», запрошує подавати заявки на одержання грантів для інвестиційної діяльності, спрямованої на розширення ринків та обсягів збуту плодоовочевої продукції зі збільшеною доданою вартістю для безпосередніх її виробників шляхом поліпшення існуючих та/або створення нових потужностей логістичної інфраструктури, впровадження нових технологій та інноваційних рішень в ланцюгах руху продукції «від поля до столу». Останній термін подання заявок – 24 січня 2018 р.

14:22 16.01.2018

До відома суб’єктів господарювання!

Відповідно до листа Німецько-Української промислово-торговельної палати інформуємо, що 24 січня 2018 року в м. Мюнхен, Німеччина відбудеться економічний форум «Україна-Баварія».

12:27 29.12.2017

До відома зацікавлених підприємців!

Повідомляємо про те, що Мінекономрозвитку України отримало від Посольства України в Республіці Сербія каталог сербських компаній, які підлягають приватизації.

13:37 22.12.2017