Оголошення про конкурс по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2022 році

Брусилівська селищна рада оголошує конкурс по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних,  стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  у 2022 році.

Про скликання чергової вісімнадцятої сесії Брусилівської селищної ради восьмого скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відбудеться чергова вісімнадцята сесія селищної ради восьмого   скликання  26 січня  2022 року  о  10 годині в залі засідань селищної  ради.

Оголошується конкурс з визначення автомобільного перевізника на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміському автобусному маршруті загального користування «Лазарівка-Осівці»

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 05.01.2022  № 752 «Про організацію проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування на території Брусилівської селищної ради» оголошується конкурс з визначення автомобільного перевізника на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміському автобусному маршруті загального користування «Лазарівка-Осівці».